Lángoló ​sorok (Lángoló sorok 1-3.) 4 csillagozás

Gabriel Wolf: Lángoló sorok

Lena ​Livingstone-t, a feltörekvő amerikai írónőt olvasói és kritikusai kikezdik az interneten. Amikor a trollok durván beleavatkoznak magánéletébe, és már bűncselekményig viszik a zaklatást, Lena frusztráltságában éktelen haragra gerjed, aminek meglepő következménye lesz. Az írónő rájön, hogy különleges képesség van a birtokában: Amikor dühös, lángra tudja lobbantani saját regényeit a gondolat erejével. Elkezd egymás után leszámolni provokálóival, felgyújtja a tulajdonukban lévő könyveket, egyre komolyabb tűzkárokat okozva. Hamar fejébe száll a természetfeletti hatalom, és túl messzire megy. Lenából egy ámokfutó sorozatgyilkos lesz, ám nem tudják rábizonyítani a tetteit, mivel soha nincs a helyszínen.
Lisbeth Long a gyújtogató írónő előző könyvkiadójának tulajdonosa. Long és Livingstone korábban szerzőtársak, elválaszthatatlan barátnők voltak. Lisbeth az, aki rájön az tettes kilétére, hiszen jól ismeri Lenát, és mert neki is különleges képességei vannak: eggyé tud válni az… (tovább)

SignoraSchneider IP>!
Gabriel Wolf: Lángoló sorok

Őszintén: én ezt a könyvet IMÁDTAM. Tessék ezt bevésni a nagykönyvbe!

A cyberbully, mint napjainkban egyre elhatalmasodó probléma, még az olyan viszonylag réteg világot is érintheti, mint az irodalom. Nem győzöm hangoztatni: Legyünk kedvesek egymással, mert nem tudhatjuk, min megy keresztül a másik!

Szóval ez a könyvsorozat nagyon tanulságos és egyszersmind szórakoztató – bár bizonyos dolgokat csak bizonyos berkek tagjai fognak érteni. Azon felül viszont mások nagyszerű kalandnak élik majd meg, amelyben zseniális ötlettel, jó forma humorral, őrült cselekményvezetéssel, hatalmas csattanókkal és megfelelően adagolt akcióval / romantikával görög előre a literális futótűz.

Egy szuper könnyed thriller-olvasmánynak hétvégi órákra – isten bizony – tökéletes.

Bővebben > > > https://robinowrightly.wordpress.com/2021/01/31/ezt-olv…

Criala P>!
Gabriel Wolf: Lángoló sorok

Nagyobb elvárásom volt a fülszöveg alapján, mint amit kaptam.
A szereplők annyira nem győztek meg, viszont a helyzetük, amibe belecsöppentek, az annál inkább. Meg tudtam érteni Lena-t és főleg az elején nagyon sajnáltam is, illetve igen csak méregbe gurultam az őt érintő megjegyzésektől – már csak amiatt is, mert ez sajnos az életben is megtörténik.
Tetszettek a lányok képességei és pont emiatt vártam volna nagyobb durranást, ehelyett szerintem kicsit hangsúlyosabb lett a „tanítós” jellege – minden tettednek megvan a maga következménye stb.