Gyógymód: ​Szerelem (Humor vagy szerelem 1.) 10 csillagozás

Gabriel Wolf: Gyógymód: Szerelem

Ryan, ​a (nem túl) híres író egyik nap észrevesz magán valamit és úgy dönt, megnézeti. A „bumszli” elég rossz helyen van és már előre fél tőle, hogy milyen kínos lesz majd megmutatni az orvosának. A nő ráadásul nagyon csinos. „Dr. Jenny” (Ryan így hívja Dr. Jennifer Lambertet, a nő nem túl nagy örömére) nem igazán vevő Ryan állandó humorizálására. A férfi ugyanis folyton viccelődik, ha kínosan érzi magát, ezzel próbálja oldani a feszültséget. Jennifernek is van humora, érti ő a viccet, csak nincs hozzászokva. Szülei szigorúan nevelték és gyerekkorában náluk vágni lehetett a feszültséget. Főleg, amikor apja hazajött. Dr. Lambert híres idegsebészként sosem engedhette meg magának, hogy komolytalankodjon. Lányát is ugyanerre nevelte. Jennifer számára tehát Ryan egy teljesen új világ.
Először szövetmintát vesz tőle, aztán elküldi a mintát szövettanra. Az eredmény beérkezése körül sajnos bonyodalmak adódnak, emiatt többször is „van szerencséje” találkozni Ryannel. A férfi… (tovább)

Black_Dawn P
Gabriel Wolf: Gyógymód: Szerelem

Még csak az elején járok, de azt kell mondjam: imádom a stílusát! :)
Nekem romantikusban is működik, azaz tetszik…
később majd bővebben…

update… jóval később (2018.05.31.)
Nem tudom, mi a fenéért húztam ilyen sokáig a könyv elolvasását, pedig annyira aranyos! Imádnivalóak a szereplők benne és tényleg megható sok helyen. Nagyon tetszett.
A legjobban az írógéppel fejbe vágott nő poénja tetszett. Azon egy csomót nevettem! :)

misszi68
Gabriel Wolf: Gyógymód: Szerelem

Volt benne humor, romantika és dráma is. Nekem tetszett!
A humoros szituációk még viccesebbek is voltak, mint amire számítottam. A vége pedig tényleg megható. Nagyon kíváncsi lennék a folytatásra.

Gombolyag
Gabriel Wolf: Gyógymód: Szerelem

Szuper volt! Egyáltalán nem csalódtam! Ryant már rögtön az elején megszerettem. De aztán Jennnifert is. Nagyon aranyos pár! :)

Cirmike
Gabriel Wolf: Gyógymód: Szerelem

Hát az író úrral végül nem sikerült összefutnom a könyvfesztiválon, de azért volt valami jó is a mai napban. Az, hogy utazás közben ezt a könyvet olvastam! :P
Jókat nevettem rajta. (Néztek is a buszon.) ☺ ☺ ☺
Voltak benne megható dolgok is. A vége kifejezetten az!
Imádtam! Remélem, hogy lesz folytatás!

valszi
Gabriel Wolf: Gyógymód: Szerelem

Igazán kedves történet. És komoly mondanivalója van. A szereplők is még csak annyira jópofák, hogy azért hihetőek. Szerintem egy erős alapokra épülő sorozatindító epizód ez. Jó lenne, ha lenne folytatása!

DeathQueen
Gabriel Wolf: Gyógymód: Szerelem

Nagyon tetszett a történet. A romantika mellett a humor a meghatározó ebben a könyvben. Meg persze van benne egy kis dráma, mert a romantikus könyvek mit sem érnek anélkül. Ryan – t és Jennifer – t nagyon megkedveltem. Annyi aranyos ez a páros * . * A könyv végén teljesen meghatódtam. Már várom a folytatást!

Cicamama
Gabriel Wolf: Gyógymód: Szerelem

Csodálatosan szép a történet vége! Én bizony megkönnyeztem.

jana749
Gabriel Wolf: Gyógymód: Szerelem

Nagyon jól szórakoztam rajta. Aranyos a pár kapcsolatának alakulása és szimpatikusak, helyesek is. Egyikük sem tipikus karakter.
Sok jópofa jelenet vagy a könyvben. :-)
A vége kifejezetten megható.

Kasztana
Gabriel Wolf: Gyógymód: Szerelem

Nekem egyáltalán nem jött be a történet, a fülszövegben leírtak alapján teljesen másra számítottam.