A ​feledés fátyla 3 csillagozás

Gabriel Wolf: A feledés fátyla

Elképzelhető, hogy vannak olyan emberek a Földön, akik nem közülünk valók. Talán azért, mert nem ebből az időből és korból származnak. Az is lehet, hogy nem is a mi világunkból.
Bizonyos személyeket nem lehet felismerni, nem lehet beazonosítani. Még akkor sem jut eszünkbe, hogy kicsoda az illető, ha korábban már találkoztunk vele.
Nola Darxley ügynök az FBI-tól egy ilyen ügyben nyomoz. A szálak pedig a nemzetközi hírű Fátyol Alapítványhoz vezetnek.
Vajon mi áll a közismert jótékonysági intézmény mögött? A keresztényi jóindulat? Vagy inkább a Gonosz?

Ez a regény Gabriel Wolf „Kellünk a sötétségnek” című regényének második kiadása extrákkal: új írói előszóval, valamint egy harmadik epilógussal.
Az, hogy miért kapott a könyv ebben a második kiadásban új címet, borítót és ismertetőt, kiderül a könyvben található előszóból.

Tükörvilág Könyvek, Budapest, 2018
414 oldal · ISBN: 9786150027197 · Illusztrálta: Nola Darxley
258 oldal · puhatáblás · ISBN: 9781388212872 · Illusztrálta: Nola Darxley
ISBN: 9780463448915 · Illusztrálta: Nola Darxley

Gabriel6>!
Gabriel Wolf: A feledés fátyla

Első könyvem az írótól, de biztos, hogy nem az utolsó. :)
Mondjuk számítottam rá, hogy tetszeni fog, nem is ért csalódás.
Szuper ötlet a sztori, nem is értem hogy lehet ilyet kitalálni! Jópár fordulat volt benne, ami meglepett, pedig sok esetben előre szoktam sejteni a könyveknél, mi várható.
Kedveltem a szereplőket, nekem Ecker lett a kedvencem. Nagyon bírom, hogy ilyen hiperaktív, 1000 %-on pörög.
Egyet kell értsek az íróval, tényleg jobb ez a cím a regényhez.
Csak ajánlani tudom mindenkinek!