A ​világ rák nélkül 6 csillagozás

A B17-vitamin története
G. Edward Griffin: A világ rák nélkül G. Edward Griffin: A világ rák nélkül

Mivel ​évente dollár-milliárdokat költenek kutatásra, dollár-milliárdok folynak be a rák kezelésére gyártott gyógyszerek eladásából, az adományok gyűjtése pedig rekordokat döntöget, ma már a rákból élők száma meghaladja a betegség áldozatainak számát.

Ha a megoldást egy egyszerű vitamin jelentené, ez az óriási iparág egyik napról a másikra megszűnne létezni.
Ennek eredményeképpen a rák orvoslásának politikája bonyolultabb, mint az azzal foglalkozó tudomány.

A világ rák nélkül egy úttörő könyv, mely feltérképezetlen területre kalauzolja az olvasót, és feltárja előtte, hogyan vált a tudomány a kemény üzleti érdek szolgájává.

Ez a könyv olyan döbbenetes információkat tartalmaz, melyektől akár egy birodalom is összedőlhet – és talán így is lesz!

FIGYELMEZTETÉS

E könyv célja annak bizonyítása, hogy a rák a táplálkozáshoz kapcsolódó hiánybetegség. Nem baktérium, vírus vagy egy titokzatos mérgező anyag okozza a létrejöttét, hanem egy anyag… (tovább)

VitaFreenet, Budapest, 2011
320 oldal · ISBN: 9789638944702 · Fordította: Maleczki Miklós
VitaFreenet, Budapest, 2006
288 oldal · ISBN: 9632193342 · Fordította: Maleczki Miklós

George M. Briggs · orvostanhallgató

Emmi_Lotta I>!
G. Edward Griffin: A világ rák nélkül

Az amerikai gyógyszeripar és a hozzá kötődő cégek, szervezetek, hatalmi ágazatok összefonódásait, csalásait, titkos érdekviszonyait elemzi és dokumentálja a szerző. Megdöbbentő könyv, de számomra hitelesnek tűnt. Nem kétséges, hogy a leírtak nem csak az USA-ra érvényesek.
Mindenkinek ajánlom, akinek családjában előfordult rákos megbetegedés, sőt annak is, aki valaha bármilyen gyógyszert szedett vagy szedni fog.

VitaFreenet, Budapest, 2006
288 oldal · ISBN: 9632193342 · Fordította: Maleczki Miklós
korkata>!
G. Edward Griffin: A világ rák nélkül

Érdekes könyv. Én azonban többet szerettem volna tudni a vitaminról. Hát erről van a legkevesebb szó a könyvben. Helyette szól a Rockefeller birodalomról, a kartellről, a nácizmusról, mindenféle összeesküvésről.

zsofi017>!
G. Edward Griffin: A világ rák nélkül

Érdekes volt,de azért ebben sem bíznék feltétlenül.De ha kiderülne,hogy rákos vagyok megpróbálnám ezt a „terápiát”

Az alábbi kijelentések a hivatalos Kemoterápiás Jelentésekből származnak:
„Igyekeztünk kiválasztani azokat a pácienseket, akik elég jó állapotban voltak ahhoz, hogy kibírják a várható mérgezési szintet… Előre nem látható módon az első öt így kezelt páciensből kettő korán elhalálozott, így a dózist 8.0mg/kg/napra csökkentettük. Sem rövidebb, sem hosszabb távú rákellenes hatást nem tapasztaltunk.
Ezen tanulmány során a nyolc páciens (gyermek) közül hat meghalt… Terápiás hatást nem tapasztaltunk. A mérgezés klinikai tünetei hányás, vérnyomáscsökkenés, az orrnyálkahártya elváltozása és hasmenés formájában jelentkeztek, a fenti sorrendnek megfelelő gyakorisággal.
A halál beálltát követő vizsgálatok mind a hat, a szóban forgó gyógyszeres kezelés során elhalt betegnél vesekárosodást és agyi ödémát állapítottak meg.. .A két beteg halálát minden kétséget kizáróan a gyógyszer mérgező hatása okozta… A kezdeti terápiás időszakot túlélő tizennégy páciensből nyolc gyors általános egészségromlást mutatott, és a terápia megkezdésétől számított tíz héten belül meghalt. Véleményünk szerint a gyógyszer mérgező hatása hozzájárult ezen páciensek gyors elhalálozásához…”

Kapcsolódó szócikkek: betegség · gyermek · gyógyszer · halál · kemoterápia · mérgezés · rák · terápia
gjudit8>!

Semmilyen természetes anyag nem lesz legálisan alkalmazható a rák vagy bármely más betegség gyógyítására, ha a vegyület nem monopolizálható, vagy az előállítás folyamata nem szabadalmaztatható. Mindegy, mennyire biztonságos vagy hatékony, nem számít, hány embernek válna a hasznára, a „nem bizonyított” terápiák között marad. Ennek egyenes következménye, hogy a ermészetből szabadon kinyerhető gyógyszerek felírása, terjesztése, sőt sok esetben a használata is illegális, és az is marad.

Katan>!

A leghatékonyabb kezelési összeállításaink számtalan kockázattal,mellékhatással és gyakorlati problémával járnak, és miután ezt az árat az összes betegünk megfizeti, csupán elenyésző részük örvendhet egy átmeneti, általában csak részleges daganatcsökkenésnek…
Elfogadott és hagyományos gyógyítási módszereink ezért 85%-ban sikertelenek… Egyes gyomor-bélrendszeri rákos betegek mindennemű kezelés nélkül is sokáig túlélnek.

Kapcsolódó szócikkek: gyógyítás · gyógyulás · hatékonyság · kockázat · rák · terápia · túlélés
Katan>!

Közben a kutatók nem azzal töltik az idejüket, hogy megpróbálják megérteni a rák lényegét, hanem egy olyan anyagot vagy módszert keresnek, mellyel legyőzhetik.

Kapcsolódó szócikkek: gyógyítás · kutatás · orvostudomány · rák
Katan>!

Miután Bill legyőzte a rákot, egy orvos kereste fel (Ez az orvos egy jól ismert kórházban foglalkozott kemoterápiával). Tudni akarta, hogy Bill hogyan győzte le a rákot, mert a felesége is rákos lett. Bill azt mondta: „Miért nem kezeli kemoterápiával?” Azt felelte: „Soha nem kezelném a családomat vagy a barátaimat kemoterápiával!” Nem ő volt az egyetlen doktor, aki felkereste Billt a gyógyulás kulcsával kapcsolatban.

Kapcsolódó szócikkek: betegség · gyógyulás · kemoterápia · orvos · rák · terápia
gjudit8>!

Ha az Orwell 1984 című könyvében felvázolt kollektív monotonitás tompa élettelenségére gondolunk, hálát kell adnunk Istennek, hogy legalább valamennyit megőriztünk a szabadságunkból. Ahelyett, hogy csalódottan feladnánk, és testestül-lelkestül átadnánk magunkat a közelgő és fájdalmas végnek, meg kell ragadnunk bármily csekély lehetőséget, hogy a diktatúra rákját eltávolítsuk, és amennyire tudjuk, újjáépítsük a terjedését megakadályozó, természetes védelmi rendszert. Ezen kívül minden más oktalan és értelmetlen.

Kapcsolódó szócikkek: George Orwell
gjudit8>!

Ez egy létező elmélet. Azt a reményt hordozza, hogy most rögtön rák nélküli világban élhetünk, nem kell bizonytalan ideig várnunk erre, vagyis a rák kutatására és gyógykezelésére évente elköltött dollár-milliárdokat hasznosabb célra fordíthatjuk. Ez természetesen egyúttal azzal járna, hogy az a körülbelül egymillió szakember, aki ma a rák kutatásából, a rák gyógyításának terápiáiból, és a mindehhez anyagi forrást biztosító területekből él, egyik napról a másikra elvesztené a munkáját.

Kapcsolódó szócikkek: betegség · elmélet · gyógyítás · kutatás · orvostudomány · rák · szakember · terápia
gjudit8>!

Az emberi akarat nem megtörik, hanem lanyhul, meghajlik és útmutatást keres. Az embereket már ritkán készteti cselekvésre; inkább visszatartja őket a cselekvéstől. Az ilyen hatalom nem pusztít, hanem a létet gátolja: nem leigáz, hanem elnyomja, legyengíti és elbutítja a népet, míg minden egyes nemzetet egy falka olyan megfélemlített és szorgalmas állattá nem alacsonyít, akiknek a kormány a pásztora.
(Tocqueville 1805–1859, francia filozófus)

gjudit8>!

A világon minden szónoklat haszontalan, ha nem követik valódi, kézzelfogható cselekedetek.

gjudit8>!

[…] a monopolisták sosem lehetnek a szabad vállalkozásban hívő kapitalisták. Kivétel nélkül mindannyian vagy a szocializmus vagy a kollektivizmus egy másik formájának hívei, mivel ezek képviselik a tökéletes monopóliumot. Ezeket a kormány által támogatott monopóliumokat azért tűrik el az emberek, mert azt feltételezik, hogy a demokratikus folyamatok és a szavazati joguk varázsa révén valamiképpen ők a haszonélvezők. Ez talán így is lenne, ha vennék maguknak a fáradságot, és alaposan tájékozódnának a dolgok állásáról, ha független, becsületes jelöltek közül választhatnának, ha a politikai pártokat nem a szupergazdagok irányítanák, és ha óriási anyagi befektetés nélkül is meg lehetne nyerni a választásokat. Más szóval, ezek a monopóliumok elméletileg a hétköznapi emberek érdekeit szolgálhatnák, mondjuk egy másik bolygón, ahol a helyi intelligens létformának más motivációi vannak, és másképpen működik a politikai rendszer. Mi földlakók, jobb, ha elfelejtjük.