Az ​én mozim 21 csillagozás

Friderikusz Sándor: Az én mozim

Ha elolvassa, kicsit többet tud meg róluk, mintha csak látta volna Az én mozimat… Csodálkozhat rajtuk, meghatódhat vagy rémülten visszahőkölhet. Esetleg – mint én – megszeretheti őket. Az én mozim főszereplőit és epizodistáit, akiknek sztoriján az élet mindig nagyobbat csavart, mint tette volna azt egy kasszasikerre ácsingózó forgatókönyvíró. Be akartam bizonyítani, hogy lehet érdekes történeteket bemutatni valódi szereplőkkel – anélkül, hogy a néző belepirulna a dühbe vagy a szégyenbe.

Park, Budapest, 2001

Szédültnapraforgó>!
Friderikusz Sándor: Az én mozim

3. olvasásom Friderikusz Sándortól, akit nagyon kedvelek, főként a műsorai miatt kezdtem el követni, később jöttek a könyvek. Az én mozim sorozatot anno követtem a tévében, de nem emlékeztem ezen történetek nagy részére.
Veréb fiú az nagyon megmaradt…
Talán ez a történet volt a legmeghatóbb számomra: Három gyerek története (Dudás Virág és Bódis Imre)

Anó P>!
Friderikusz Sándor: Az én mozim

Ezt a Friderikuszt szeretem, vállalom, köszönöm neki ezt a könyvet. A másiktól, a tapsolós/tatós egoista bohóctól- rosszul voltam.
De az a könyv segít, hogy elfeledjem a másik énjét…!

jeno>!
Friderikusz Sándor: Az én mozim

Abból az időből való a könyv, amikor Friderikusz még nem Megasztárosokat fikázott egy bulváréhes világban, hanem közszolgált. Megéri elolvasni.

Gelso >!
Friderikusz Sándor: Az én mozim

az akciós könyvvásáron bukkantam rá, és mivel én nem láttam a tévéműsorát, nagyon kellemes hiányt pótolt – szeretem az ilyen mesélgetős olvasmányokat, amikor mások sorsait követhetjük nyomon – külön öröm, hogy vissza is kereste a szereplőket bizonyos idő után – így lettek kerekek a történetek… kellene még ilyen több is

Henrietta75>!
Friderikusz Sándor: Az én mozim

Évekkel ezelőtt láttam néhány részt a műsorból. A komoly hangvételű műsor sokkal jobban tetszett, mint Fridi egyéb felszínes, bulváros műsorai, így nagy várakozással kezdtem olvasni, és a könyvben sem csalódtam. Végre nem ideig óráig magukat sztároknak gondoló emberkék nyilatkozatait olvashattam, hanem hús-vér emberekét, akiknek az élete időnként sokkal érdekesebb, fordulatosabb és tanulságosabb mint napjaink celebjeinek élete.

kovhajni>!
Friderikusz Sándor: Az én mozim

Fontos, hogy ilyet is olvassunk! Szomorú, megható történetek az életből.

DAndrea>!
Friderikusz Sándor: Az én mozim

Anno láttam pár részt a sorozatból, érdekes életekről szól a könyv, bár Fridi a kissé naiv riporter képét hozza.

Szédültnapraforgó>!

Úgy gondolom, hogy az emberek ötven százaléka azért boldogtalan, mert egyedül van, negyven százaléka meg azért, mert nincs egyedül. És csak tíz százalék az, aki valahogy megtalálja a neki megfelelő utat. Mert az nagyon hamis dolog, hogy leszólják az egyedüllétet. Az egyedüllétnek nagyon sok jó oldala is van, az együttlét viszont nem garantálja a boldogságot.

Szénási Lily