Milyen ​könnyű bilibe pisilni! 15 csillagozás

Frauke Nahrgang: Milyen könnyű bilibe pisilni!

Leó még pelenkát hord. Barátja, Liza már bilibe szokott pisilni. Naná, hogy Leónak is menni fog! Ez a kedves könyv öröm a gyerekeknek, segítség a szülőknek bilire szoktatás idején.

Kiadói ajánlás: 2 éves kortól · Tagok ajánlása: 1 éves kortól

A következő kiadói sorozatban jelent meg: Scolar Kid Scolar

Scolar, Budapest, 2021
16 oldal · keménytáblás · ISBN: 9789635090921 · Fordította: Györe Bori · Illusztrálta: Susanne Szesny
Scolar, Budapest, 2020
22 oldal · keménytáblás · ISBN: 9789635090921 · Fordította: Györe Bori · Illusztrálta: Susanne Szesny

Juca P>!
Frauke Nahrgang: Milyen könnyű bilibe pisilni!

Amikor beszereztem a könyvet, lányom 1,5 éves volt, és egy rövid fellángolásként ki is próbalta a bilit a könyv hatására, úgyhogy a jelentés átment. De bőven elég 2 éves kortól foglalkozni a témával. :D

A kihajtható fülek egészen tartósak, vicces dolgokat rejtenek. A lapozó segítségével végigkísérhetjük egy kisfiú bilizési kísérleteit, amely a legvégén természetesen sikerrel végződik. A mindennapi használati tárgyak, cselekvések, a különböző helyiségek a lakásban mind-mind érdekessé teszik a könyvet, böngészésre is alkalmas. Más bilizős könyvekkel sajnos nem tudom összehasonlítani, mert ezt az egyet lapoztam fel, de számunkra hasznos könyvecske.

Manna2017>!

Amikor hazaértek, Leót meglepetés várja. Egy bilit kapott! Juhú!