Terheskönyv ​kispapáknak 4 csillagozás

Frank Mungeam: Terheskönyv kispapáknak

Naponta sokezer férfi válik életében először apává. Szó szerint több száz olyan terheskönyv van a piacon, melyeket nőknek írtak, de a férfiakról egy-egy lábjegyzetnél nemigen esik több szó bennük.

A Terheskönyv kispapáknak az első olyan könyv, mely a férfiak nyelvén, humorosan, de cseppet sem felszínesen szól a partnerükben és a kapcsolatukban a terhesség során végbemenő változásokról. Így aztán a leendő apák megtudják, mire számíthatnak, amikor belépnek a „terhességi zónába”. Aki megismeri ezt a művet, a korábbiakhoz képest sokkal könnyebben és elmélyültebben tud majd partnerével beszélgetni e kérdésekről.

Sonore, 2004
ISBN: 9789638658203 · Fordította: Káldos Zsolt · Felolvasta: Szakácsi Sándor

takacsot>!
Frank Mungeam: Terheskönyv kispapáknak

Belbecs: tartalmilag semmi lényegi más terheskönyvhöz képest. Persze férfi oldaról. De a tényleges férfi okulásos részek bármilyen asszony felhasználói kézikönyvben benne vannak. Humorilag is igen jó.

Külcsín: hangoskönyv.
1. Fejezetek közötti zongorafutamok az agyamra mentek.
2. Eleinte nagyon zavart a felolvasás stílusa, mert nagyon mesterkélt és mesterségesen túlhangsúlyozott volt. később vagy megszoktam vagy a színész rázódott bele a szövegbe és sokkal gördülékenyebb és gyorsabb lett.