Két ​tűz között (Páratlanok 2.) 2 csillagozás

Frank Márton: Két tűz között

Ha ​nincs senki, aki meg akarja fejteni a titkod, örökre fogoly maradsz.

Vajon megéri-e várni valakire, aki fontos nekünk, ha ezzel nemcsak magunkat sodorjuk súlyos veszélybe, hanem a családunkat is? Gerard kétségek között maradt Párizsban Miatta, Helen miatt, aki megígérte, hogy visszajön. Alighogy megtudja, helyesen döntött-e, váratlanul lecsap az Anakonda, s kiélezett hajsza veszi kezdetét az ellenségekkel teli városban. Curamoto, a Láthatatlanok vezére látszólag segítséget kínál, de közben az emberei szemlátomást mindent megtesznek azért, hogy elfogják Gerard-t. Ráadásul kiderül, hogy Forsan élete is súlyos veszélybe került… És mi van Hansszal, Gianlucával, Bruce-szal meg a többi páratlannal? Élnek még egyáltalán? Vagy ismét Curamoto fogságába kerültek?

A Páratlanok-trilógia második kötetében mindvégig jelen van a múlt: valakit elveszítünk miatta, valaki túllép rajta, valakik arra kényszerülnek, hogy szakítsanak vele, valakiket pedig talán éppen ez… (tovább)

Ciceró, Budapest, 2018
440 oldal · puhatáblás · ISBN: 9789634320920

M_Annie_99

Angelina öles léptekkel, hangosan zihálva, karjait energikusan lendítve szelte a folyosót.

M_Annie_99

– A legfontosabb, amit megtanultam, hogy az ember nem őrizgethet ilyen súlyos titkokat, mert átveszik az irányítást felette. Ismered ezt az érzést? Mikor már nem te őrzöd őket, hanem azok őriznek téged? Fogságba ejtenek, és ha nincs senki – nézett föl Gerard-ra, s a hangja ellágyult – , aki meg akarja fejteni a titkod, örökre fogoly maradsz.

M_Annie_99

Ezen a földön nincs szabadság. Mindenhol keretek közé vagyunk szorítva.