Üzletkötés ​a gyakorlatban 0 csillagozás

Frank Bettger: Üzletkötés a gyakorlatban Frank Bettger: Üzletkötés a gyakorlatban Frank Bettger: Üzletkötés a gyakorlatban

Frank Bettger, aki huszonkilenc évesen még súlyos anyagi gondokkal küszködő, sikertelen ember volt, néhány év leforgása alatt Amerika egyik legeredményesebb biztosítási üzletkötőjévé vált.

MI A TITKA ENNEK A BÁMULATOS SIKERNEK?

Az a módszeresség, ahogyan nagy példaképének, Benjamin Franklinnek tanácsaiból kiindulva nekilátott, hogy kiszűrje, tökéletesítse és következetesen alkalmazza a gyakorlatában bevált üzletkötési technikákat. Az Üzletkötés a gyakorlatban minden sorából érződik, hogy olyan ember írta, aki a „terepen” próbálta ki mindazt, amit követésre ajánl.

Lépésről lépésre követi az üzletkötés menetét és a sikert eredményező technikákat. Bemutatja az önszervezésnek azt a módszerét, amellyel bárki kialakíthatja magában azokat a szokásokat, amelyek szakmájának kiváló mesterévé teszik – legyen bármi is ez a szakma.

A következő kiadói sorozatban jelent meg: Kulcs Könyvek

Bagolyvár, Budapest, 1994

Eynregiujkonyvek I
Frank Bettger: Üzletkötés a gyakorlatban

Ez is igazi kincs, mint előzménye az Üzletkötés iskolája. Azok az üzletkötés könyvek a leghatásosabbak, amelyek élő példákon át mutatják be. Frank Bettger könyve nem csupán rendkívül hasznos, de élvezetes és tanulságos. Ld. bővebben: http://regiujkonyvek.blogspot.hu/2016/03/frank-bettger-…