Az ​üzletkötés iskolája 2 csillagozás

Frank Bettger: Az üzletkötés iskolája Frank Bettger: Az üzletkötés iskolája Frank Bettger: Az üzletkötés iskolája

Mi volt Frank Bettger titka? Mi emelte őt a kudarcok mélységéből a siker és hírnév addig soha nem látott csúcsaira? Hogyan lett Amerika egyik legjobban fizetett üzletkötője?
Csodálója és kollégája, Dale Carneige biztatására Bettger felfedi a jól bevált módszereket, amelyek varázslatosan működnek az üzletkötésben. A szerző sok tanulságos példát ismertet. Lépésről lépésre leírja azokat a módszereket, amelyeket alkalmazva kialakíthatjuk magunkban a klasszis üzletkötőkre jellemző szellemet, stílust és technikákat. Mindegy, mit adunk el, teljesítményünk és jövedelmünk megsokszorozódik, ha alkalmazzuk Bettger receptjeit arra,
– hogyan használjuk ki a lelkesedés erejét;
– hogyan győzzük le a félelemet;
– mi az a kulcsszó, amivel egy kétkedő ügyfelet lelkes vásárlónkká tehetünk;
– mi a bizalom megszerzéséhez vezető leggyorsabb út;
– hogyan készítsünk és adjunk elő nyerő üzleti ajánlatot;
– mi az üzletkötés hét alapszabálya.

A következő kiadói sorozatban jelent meg: Kulcs Könyvek

Bagolyvár, Budapest, 2007
186 oldal · puhatáblás · ISBN: 9789639730267 · Fordította: Jánossy Ilona
Bagolyvár, Budapest, 1998
166 oldal · puhatáblás · ISBN: 9639071293 · Fordította: Jánossy Ilona
Bagolyvár, Budapest, 1993

Ydna
Frank Bettger: Az üzletkötés iskolája

Példákon keresztül szemléltet. Hasznos és az üzletkötésben mindenről beszélő jó könyv, megéri elolvasni.

Eynregiujkonyvek I
Frank Bettger: Az üzletkötés iskolája

Alapkönyv mind az üzletkötést, mind a biztosítási szakmát tekintve. A legnagyobb értéke, hogy valódi történeteken át mutatja be a lényeget. Bővebben: http://regiujkonyvek.blogspot.hu/2016/03/frank-bettger-…