Titkok (Az Édesvölgyi Suli szerelmes ikrei 2.) 25 csillagozás

Francine Pascal: Titkok

Ez nem igazság, dühöngött Jessica, s könnyekben fürdött az arca. Enid Rollins Ronnie Edwardsszal megy az iskolabálba, és biztos, hogy őt választják bálkirálynőnek. A szerelemtől elvakult Ronnie a szavazatok millióit szerzi majd meg. Jessica felsóhajtott. Neki kell győzni! Ha ő lenne a bálkirálynő, akkor végre Bruce Patman is észrevenné. Még soha életében nem akarta semmit ennyire. Bármit megtett volna, hogy ez a kívánsága teljesüljön. Könnyein keresztül megpillantott egy papírdarabot, amely az ágy alól kandikált ki. Úgy tűnt, hogy egy levél. – Kedves Enid! – olvasta hirtelen támadt, mohó érdeklődéssel, és arca a fejében kibontakozó terv hatására lassan mosolyra derült.

Eredeti cím: Secrets

Eredeti megjelenés éve: 1983

Planétás / TexT, Budapest, 1990
90 oldal · ISBN: 9638045132 · Fordította: Czottner Katalin

Nikymeria P>!
Francine Pascal: Titkok

Hát én még mindig marha jól elszórakozok az ikreken! :D

Planétás / TexT, Budapest, 1990
90 oldal · ISBN: 9638045132 · Fordította: Czottner Katalin
ancsee P>!
Francine Pascal: Titkok

Édes :) A magyar borítók jobban tetszenek, mint az eredetiek.

Szandika_>!
Francine Pascal: Titkok

Ennek a résznek leginkább Enid, Elisabeth barátnője a főszereplője. Enid már előre fél attól, hogy szerelme megismeri „sötét múltját”. Teli van bűntudattal, ugyanakkor a múlttól sem tud elszakadni. Jessicát két dolog foglalkoztatja: Ki lesz az idei bálkirálynő, hogyan figyeljen fel rá Bruce Patman, a suli leggazdagabb diákja. Elisabeth egy félreértés miatt kerül nehéz helyzetbe, ugyanakkor Enid kerül a legnehezebb választás elé: Kit válasszon, múltat vagy jövőt? Vajon Ronnie vagy George lesz számára a megfelelő?

Olaszmamma>!
Francine Pascal: Titkok

Tiniként imádtam és faltam az összeset, alig vártam, hogy megjelenjen a következő. Teljesen véletlenül bukkantam most rájuk a molyon, és rengeteg élmény jött vissza. Ha legközelebb a szüleimnél járok meg is keresem őket :-D

Keli>!
Francine Pascal: Titkok

Gyerekkorom egyik meghatározó sorozata. Egy ismerős hagyta rám a sorozat meglévő részeit, amiket meglehetősen hamar sikerült kivégeznem. Azóta pótlom a kiányzókat! :) Jó lesz majd a jövőben ha vannak ehhez hasonló könyvek!

Dia20646 P>!
Francine Pascal: Titkok

Ebben a részben is nagyon sok félreértés történik. Jessica mindig a saját önző érdekeit nézi, nem foglalkozva azzal, hogy másokra ez milyen következménnyel jár. Mindig úgy alakítja a dolgokat, hogy ő jól jöjjön ki belőle.
Liz ennek teljesen az ellentéte. Mintha nem is ikrek lennének.
A kötet végére sok titokra fény derül.

Az Édesvölgyi Suli szerelmes ikrei sorozat · Összehasonlítás