Rosszlány (Az Édesvölgyi Suli szerelmes ikrei 10.) 19 csillagozás

Francine Pascal: Rosszlány

Jessica megesküszik, hogy Annie Whitman sohasem fog bekerülni a Sweet Valley Középiskola szurkolókórusába. Bár csinos, temperamentumos és fölöttébb tehetséges, Annie-nak mégis rossz híre van az iskolában. Estéről estére más fiút csavar az ujja köré, ezért háta mögött a diákok csak „Könnyű Annie”-ként emlegetik. Jessica minden ördögi fortélyát beveti, hogy Annie-val szemben megvédje a szurkolókórus makulátlan hírnevét. Csak Jessica ikertestvére, Elizabeth tudja, hogy milyen lány is valójában Annie. Vajon meggyőzheti-e igazáról Jessicát, mielőtt az összezúzná Annie álmait?

Eredeti cím: Wrong Kind of Girl

Eredeti megjelenés éve: 1984

TexT, Budapest, 1991
124 oldal · puhatáblás · ISBN: 9638045221 · Fordította: Szalay Marianne

ViKri94 P>!
Francine Pascal: Rosszlány

Könnyed romantikus füzet. Nekem tetszett. Attól mert régi könyv, és sokan alá becsülik az ilyen típusú romantikus füzeteket, nekem mégis tetszett. A sorozat összes része közül csak ez az egy volt meg nekem, így nem tudom mik voltak az előzményei de szerintem így is érdekes történet

Paulina_Sándorné P>!
Francine Pascal: Rosszlány

Régi gyermekkori emlék ez a könyv. Jó volt újra elővenni, köszönet érte egy kihívásnak. Könnyed olvasmány estére, kikapcsolódáshoz. Pici romantika is van benne (Liz és Tod). Egy rövid történet arról, hogy mennyit számít, hogy miket mondanak a másik emberről. Figyelmeztet arra, hogy fontos odafigyelni a másikra, mert baj lehet, és szól arról, hogy milyen fontosak a barátok, barátságok.

Noriella>!
Francine Pascal: Rosszlány

Könnyed egy délutános olvasásnak tökéletesek az édesvölgyi sulis könyvek. Azért szeretem leginkább őket, mert szinte minden kötetben jobban megismerhetünk egy-egy új karaktert, de eközben vissza-visszatérnek az előző kötetek szereplői is. Nem volt ez másképp ebben sem.
Annie számomra egy nagyon szimpatikus szereplő volt és a legvégén vele együtt tudtam örülni, amikor teljesült az álma.

Az Édesvölgyi Suli szerelmes ikrei sorozat · Összehasonlítás