Ígéretek (Az Édesvölgyi Suli szerelmes ikrei 15.) 8 csillagozás

Francine Pascal: Ígéretek

Steven Wakefield teljesen összeomlik, amikor barátnője, Tricia Martin belehal gyógyíthatatlan betegségébe. Csak szerelmük emléke tartja benne a lelket, és a haldokló lánynak tett ígérete, hogy gondjába veszi Betsyt, Tricia nővérét.
Betsy Martinnak nagyon rossz híre van az egész városban, mert iszik, kábítószert szed és minden fiúval szóba áll. Amikor azonban Steven elviszi őt a Wakefield család otthonába, Betsy megígéri, hogy megváltozik. Amint lassan rátalál a helyes útra, úgy nő benne a szeretet Steven iránt.

Eredeti cím: Promises

Eredeti megjelenés éve: 1984

TexT, Budapest, 1991
146 oldal · ISBN: 9638045329 · Fordította: Jávor Andrea

altagi P>!
Francine Pascal: Ígéretek

Megint egy nagyon jó rész, baromi jó szereplőkkel, megható, tanulságos és elsősorban hihető sztorival. Steven nem túl sűrűn szerepel, de szerintem a szereplőgárda egyik legszerethetőbb tagja. Neki kellett volna nevelni a lányokat, nem a szülőknek, akkor kicsit jobb eséllyel indultak volna egy tizenévesen ki csinál kevesebb életveszélyes helyzetet versenyen.
Jessicát meg könyörgöm, valaki ássa el, szétvet az ideg tőle! (OK-OK, ez is jó pont egy könyvnél, hogy az utálatos picsát ennyire lehet utálni…)

Az Édesvölgyi Suli szerelmes ikrei sorozat · Összehasonlítás