Mesterem ​a gyermekem 2 csillagozás

Üzenet a különleges gyermekek szüleinek
Földi Gyöngyi: Mesterem a gyermekem

E családi spirituális esettanulmány megosztásának több oka van. Először is egy önvallomás, mellyel főként édesanyáknak szól. Másrészt hasznos üzenetek csokra, mely segíthet abban, hogy más családok, ahol hasonló „problémával” küzdenek mint a szerző, ne kövessék el azokat a hibákat, amiket ők megfelelő tudás hiányában elkövettek.

„Mielőtt édesanya lettem, rengeteg mindent tanultam, és úgy éreztem, sok hasznos információval vérteztem föl magam. Arra viszont nem lehetett előre felkészülni, mi a teendő, amikor a gyermekem a megszokottól, elfogadotól, a társadalmi normáktól eltérő viselkedésformával szembesít.”

Történetünkkel szeretnénk elgondolkodtatni a tudatos szülőket, nagyszülőket, esetleg a „nyitott” szakembereket, hogy más megközelítésből is képesek legyenek rálátni gyermekeikre, unokáikra, tanítványailra.

Colorcom Media, Budapest, 2015

Bree_olvas>!
Földi Gyöngyi: Mesterem a gyermekem

Földi Gyöngyi: Mesterem a gyermekem Üzenet a különleges gyermekek szüleinek

Véleményem szerint ez egy érdekes könyv, de megosztó véleményeket kaphat. Vannak, akik meglátják benne a fontosságot, az élethez való viszonyulást, vannak, akik megértik a körülöttük lévő embereket, vagy esetleg saját magukat. De vannak, akik nem.

A művet leginkább pedagógusoknak vagy olyan személyeknek ajánlom, akik sokat vannak gyermekek, fiatalok körében és, akik nyitottak egy teljesen más nézetre. :)