Millióból ​az egyetlenegy / Otthon, édes otthon / Ősz Sweet Springsben 3 csillagozás

Fiona McArthur – Jennifer Greene – Helen R. Myers: Millióból az egyetlenegy / Otthon, édes otthon / Ősz Sweet Springsben

Szívhang ​különszám 52.
Fiona McArthur: Millióból az egyetlenegy
Hiába szálltak el az évek, Rory képtelen szabadulni az emlékeitől. Nem tudja elfelejteni a tizenhat éves Kate-et, akibe halálosan szerelmes volt, és aki minden indoklás nélkül kiadta az útját. Hosszú idő elteltével visszatér közös gyerekkoruk színterére, ahol szembesül a megrendítő igazsággal…

Jennifer Greene: Otthon, édes otthon
Többéves távollét és egy szerelmi bánat után Ginger várandósan tér vissza Chicagóból hajdani otthonába. Ám a régi házban semmi sem olyan, mint egykor. Amerre néz, káosz és romhalmaz fogadja. Csodálatos módon azonban a város lakói a segítségére sietnek. A lány nem is sejti, hogy a helybéli fiatal orvos áll az „összeesküvés” hátterében…

Helen R. Myers: Ősz Sweet Springsben
Egy kellemes kora őszi napon Rylie felbukkan Sweet Springsben, és megnyitja kutyakozmetikáját az állatorvosi rendelőben. A kissé vaskalapos és merev Noah Prescott helyettes kerületi… (tovább)

A következő kiadói sorozatban jelent meg: Szívhang különszám

Harlequin Magyarország, Budapest, 2016
272 oldal · ISBN: 9789634074144 · Fordította: Kiss Gábor, Kis Z. Margit, Szabó Júlia

Paulina_Sándorné P>!

Az első két történettel nem voltam kibékülve. Viszont a harmadik történet javított a csillagozáson. Az első kettő szerintem lapos és kicsit unalmas volt. A harmadik történet eleven és bájos volt. Tetszett, ahogy Rylie az állatokkal bánik.

zuna19>!

– Ez itt az én hálószobám – tárta ki az ajtót. – Gyere be, ha mersz!
Rylie elmosolyodott.
– Minden hölgyet így szoktál beinvitálni?
– Ide még senki sem tette be a lábát. Te vagy az első – mondta komolyan Noah.
– Elhiszem – biccentett a lány.

Kate Hardy – Marion Lennox: Fáj még, de kezelhető / Engedd be a napfényt!
Emma Darcy: Nekem rendelt a sors
Emma Darcy: Fehér hajó kék tengeren
Marion Lennox: Partra vetett kedves
Jessica Gilmore – Teri Wilson – Annie West: Kalóz a szigeten / Balerina kollekció / Békülés Korfun
Miranda Lee: Hiteles érzések
Chantelle Shaw – Abby Green – Annie West – Katherine Garbera: A szenvedély dallama / Érdekházasság / Mégiscsak szép az élet / Tündérmese
Annie West: Élj a mának!
Miranda Lee – Emma Darcy – Penny Jordan: A szende lány