51 ​játékos ötlet wc-papír gurigára 5 csillagozás

Fiona Hayes: 51 játékos ötlet wc-papír gurigára

Kreatívkodj 51 módon! Készíts sziszegő kígyókat, veszélyes krokodilokat, sziklákat, vagy éppen traktorokat papírgurigából!
Könnyen követhető instrukciók segítenek megvalósítani a műveket.

„Tökéletes kreatív elfoglaltság családoknak.”
booktopia.com.au

„Imádok kreatívkodni, különösen, ha újrahasznosítom a már kidobásra váró dolgokat”
dosmallthingswithlove.com

„Fiona összes könyvét megéri megvenni”
amazon.co.uk

Álomgyár, Budapest, 2018

Dinah>!
Fiona Hayes: 51 játékos ötlet wc-papír gurigára

Nagyon ötletes könyv, kislányom a mai napig eloveszi, és alkot belőle valamit. Utoljára tortát és karácsonyfat készített. :)

Cukormalac>!
Fiona Hayes: 51 játékos ötlet wc-papír gurigára

Ezt a könyvet Anyának vettem karácsonyra, de hát nyilván bele kellett, hogy kontárkodjak előtte, hogy tudjam, volt haszna és értelme a dolognak. (Imádja az ilyen kreatív dolgokat, úgyhogy nem akartam csalódást okozni, a bolti átfutás pedig nem az igazi ugyebár.)

Nos, ritka az ilyen minőségi és pazar kiállítású kötet, pláne hasonló témakörben, ráadásul minden egyes évszakra megfelelő cuccok elkészítéséhez van benne útmutató. A hozzávalók kétségkívül minden háztartásban fellelhetőek, jó a fordítás, az illusztrációk is bejönnek, szóval jól raktam le a voksomat, amikor ezt választottam. Tuti, hogy népszerű lesz, hát még amikor a kicsikkel ügyeskednek majd belőle.

Álomgyár, Budapest, 2018
Ritka_a>!
Fiona Hayes: 51 játékos ötlet wc-papír gurigára

Nagyon tetszenek a könyvben található ötletek. Nagyon aranyosak és kreatívak. Többet is kipróbáltunk már a lányommal off. Van 1-2 amivel meggyűlt a bajom, de neki tetszett. :)