Széllel ​szemben 22 csillagozás

Fényes Niki: Széllel szemben

Miként tudod meghódítani az imádott nőt, amikor olyan sérülései vannak, hogy még te magad sem tudod feldolgozni?

A válasz egyszerű.

Forgasd ki minden gondolatából, állítsd fejére a világát, mutasd meg neki, hogy nem minden az, aminek látszik.

Donnytól nem idegen a körmönfont ármány, amit igyekszik bevetni a céljai elérésének érdekében. Mindenre képes, hogy meghódítsa szerelme, Kabal szívét.

„Jó útra kell téríteni Kabalt, hiszen vonzódnak egymáshoz, még nincs elveszve semmi.”

EkönyvBazár, Isaszeg, 2018

l_moni

Hát ez kabalisztikus volt :D

Ez a könyv kellett a lelkemnek. Donny édes egy pasi.
Meglátni és megszeretni.
Meglátta az Ő Kabalját és senki és semmi nem számított számára onnantól.
Szívszorító Kabal története, csodás Donny küzdelme a NŐ szerelméért.
Könnyed olvasmány amit nem igazán lehet letenni. De nem ám, mert még egy fejezet, meg még egy aztán már éjjel 1 óra volt mire kiolvastam.
De olvastam volna még róluk.
Kedves Niki, kérlek írj még ebben a műfajban. Akár a tesók történeteit is megírhatnád. Akkor még találkoznék Donnyval és Kaballal :)
Örülök, hogy megírtad ezt a könyvet. Imádom/imádtam.

K_D_Niki I
Fényes Niki: Széllel szemben

Szinte faltam a sorokat, izgalmas, szívet borzasztó-melengető események részese lehettem.
Nagy gratuláció az írónőnek a karakterek megformálásáért! Ahogy Kabal próbált harcolni az érzelmei, a szíve ellen, jó párszor megmosolyogtatott, csakúgy ahogy Donny testvéreinek beszólogatásai is.
Donny nagyon a szívemhez nőtt, nem csoda, hogy Teresa sem tudott neki ellenállni és engedte lebontani a maga köré emelt falat.
Nagyon magába szippantott a történet, szinte minden pillanatot megéltem velük együtt, jó kis érzelmi hullámvasúti utazás volt. Gyönyörű történet, gyönyörű befejezéssel.

Ajánlom mindenkinek!

Kovács_Ági_3 P
Fényes Niki: Széllel szemben

Niki egy vicces, romantika és bohókás történettel szórakoztatott. De egyben legszomorúbb is. Mit tesz az ember a félelemmel? Az érzésekkel, amikor nem tudja kimutatni, beszélni. Ahol a törékeny lelket sárba tiporják. Ahol nincs menekvés. Vagy mégis? Teresa megismerkedik Donnyval az ügyvéddel, aki minden eszközt megragad, hogy maga mellett tudja Teresát vagyis Kabalt. Imádtam minden sorát. Nagy igazság van abban, hogy a szerelem sosem a külsőt nézi. Mert, ha a szerelem elkapja az embert onnantól nincs menekvés.

Bővebben itt olvashatod:

Detty77
Fényes Niki: Széllel szemben

Kabal és Donny története fantasztikus volt♥ Mit kellett ennek a lánynak kiállnia? A múltja, a sebei és az erő, amivel rendelkezett, elképesztő volt! Nagyon drukkoltam nekik-értük! Nagyon tetszett!

Versa_Vica
Fényes Niki: Széllel szemben

Fényes Nikivel idestova nagyjából másfél éve ismerjük egymást, és volt szerencsém többször is személyesen találkozni vele. Ez a könyv nagyon hűen tükrözi az író személyiségét; tele van humorral, érzelmekkel és egy nagyon szerelmes Donny-val. És ki ne hagyjuk Kabalt/Teresát, aki nem csak bántalmazási nyomokat visel a testén, hanem a lelkén is. Donny ügyvéd, Kabal szociális munkás, aki a bajba jutott családokon segít. Nagyszerűen kiegészíti egymást a két szereplő; talán ezeknek az ellentéteknek is köszönthető, ez a helyenként vidám, helyenként igen csak szívszorító történet. Kettejük folyamatos civakodása tisztára emlékeztet Tom és Jerry-re :) Mikor először olvastam, két napig agyaltam, hogy igazából mi volt a könyv mondanivalója. És igen, rájöttem az élet örök igazságára, amit egyébként előttem már több generációval élő őseink is jól megmondtak, hogy nem lehet valakit csupán csak a külső alapján megítélni. Nem szeretném lelőni a könyv csattanóját, és hogy mi történt a női főszereplővel, de tiszta szívből merem ajánlani azoknak, akik egy könnyed, laza, szórakoztató nyári könyvet keresnek.

IreneHartgers
Fényes Niki: Széllel szemben

Niki már jó ideje a barátnöm ,és nagyon örültem a könyvének ami nagyon tetszet , mert tele volt humorral, érzelmekkel.
Tetszet a folyamatos civakodásuk , a helyenként vidám, és helyenként igen csak szívszorító történetük. Tanulságos volt .
Én is bátran ajánlom mindenkinek, aki ki akar kapcsolódni, és el akar menekülne való világból ;)

kicsi_konyveske
Fényes Niki: Széllel szemben

Annyira imádtam a főszereplőket, szeretem az írónőbe azt, hogy karakterek nem a megszokottak. Szórakoztató, teljesen bekebelező könyv. Bátran ajánlom mindenkinek, aki ki akar kapcsolódni, és el menekülne való világból :) Gratulálok

ramy21
Fényes Niki: Széllel szemben

Jó könyv! Imádtam, csak ajánlani tudom mindenkinek ♥ :)

pufivipi
Fényes Niki: Széllel szemben

Nem volt rossz, csak még csiszolatlan. Olvastatta magát a történet, jól haladtam vele, de azért voltak hibái.Időnként túlságosan nyers. Nekem a pasi extrán nyomulós, már átesett a ló túloldalára, én biztos elhajtanám. Donny családja viszont nagyon szimpatikus, támogató (ilyenekről ritkán olvasni az utóbbi időkben)
Kedvenc idézetem:
„Azért szólította a lányt Kabalnak, mert a lány varázslatos és rejtélyes volt.Kabalisztikus.”

EkönyvBazár, Isaszeg, 2018

Laura_Bakos

– Hogy keletkezett ez a sérülés? – kérdezte az orvos. Donny Teresa felé pillantott. Az orvos szeme elkerekedett.
– Maga ütötte meg?! – kérdezett rá, a lány csak bólintott. Az orvos a fejét ingatta.
– Látja, dotol? Csat pál pelcet késztem a muntából – mondta neki Donny. Teresa döbbenten nézett rá.
– Maguk nem hallottak még a párterepiáról? – kérdezte az orvos felháborodottan.

Versa_Vica

Te vagy minden gondolatom, minden boldog pillanatom,
te vagy az egész napom, reggel az első gondolatom
és este az utolsó, te vagy minden álmom.
Életemben nem kívántam úgy nőt, mint téged.
Hogy alig várom, hogy a karjaimban tartsalak,
simogatni és csókolgatni akarlak…

l_moni

Csak úgy rohant ma az idő, maga is meglepődött, milyen gyorsan telik.

Hama_Zsuzsa

– Vacsorázz ma velem, Teresa! – mondta neki, a lány láthatóan meglepődött.
– Felejtsd el, nem szeretem a rámenős idiótákat – felelte, de Donny-t nem érdekelte a sértés.
– Megmondom őszintén, én egész jól ki jövök velük, ezért is akarok ma veled vacsorázni – vágott vissza.

Hama_Zsuzsa

– Felkísérlek – felelte Donny és már látta, itt megint lesz egy veszekedés.
– Kértelek rá? Hallottad te a számból elhangzani a kérést „Dony, kísérj fel” , hallottál te ilyet? – kérdezte és karba fonta a kezeit.
– Nem, mert te Rambó és egy kibaszott ufó közösüléséek a kurva ivadéka vagy, és azt hiszed nem kell egy férfinak felkísérnie. Ja és ki ne hagyjam, hogy nőket dugsz! – vágta oda a érfi.

Hama_Zsuzsa

– Az egyik kollégám felhívott hajnalban, és tudod mit mesélt nekem? Hogy az öcsém száját ő varrta össze az éjjel és hogy a barátnőd ver téged. – Donny se köpni, se nyelni nem tudott. Ez a szakadék széle, és neki most vége van. – Álmomban nem gondoltam volna Donny, hogy durván szereted a szexet, vagy csak rossz fát tettél a tűzre? – kezdte el a cukkolást Simon. – Miért kaptál ki, Donny? Nem voltál hajlandó felvenni a bugyiját? – kortyolt a kávéjába.

Hama_Zsuzsa

– Megcsókoltam, jó? – nézett szikrázó szemmel a testvérére.
– Mármint lecsaptál az ajkaira, cserébe ő belecsapott a szádba az öklével? – hahotázott Simon és csapkodni kezdte a pultot.

pufivipi