Érettségi ​mintatételek kémiából 1 csillagozás

120 középszintű tétel
Feketéné Györe Szilvia – Somogyiné Ambrus Erika: Érettségi mintatételek kémiából

60 A és 60 B szóbeli középszintű érettségi mintatételt tartalmazó kötetünk a 2017-ben életbe lépő, új érettségi követelményrendszer, valamint a hivatalos mintatételek alapján készült. A kéziratokat akkor véglegesítjük, amikor minden, az új érettségi vizsgával kapcsolatos szempont tisztázódik. Kiadványunk minden érettségi feladattípust és témakört érint, ezáltal összefoglalásra és ismétlésre is alkalmas. Szerzőink nagy hangsúlyt fektettek a követelményrendszer újdonságainak kiemelésére, így hatékony segítséget nyújtanak a felkészüléshez és felkészítéshez.
A kötetben minden tétel kidolgozása és lehetséges értékelése megtalálható. Tanórai használatra és otthoni gyakorlásra egyaránt ajánljuk.

Maxim, Szeged, 2017
192 oldal · puhatáblás · ISBN: 9789632618159 · Illusztrálta: Daróczi Edit

Nikolett0907 P>!

Valószínűleg furán fog hangzani, de elsősorban érdeklődésem miatt vettem meg és tanultam meg ismételten ami hiányzott.
Nagyon szeretem a kémiát és végül mégis szükségem volt rá tavaly, mikor úgy döntöttem ebből a tárgyból újra érettségizem. Bár nem ez volt a döntő tényező, mégis hozzátett a sikeres vizsgához. Mivel maximalista vagyok, az első betűtől az utolsóig szétszedtem, de végül is ezért is vettem meg.
Szóval. aki érettségire készül annak kiegészítő segítség lehet a felkészülésre.

Villányi Attila: Ötösöm lesz kémiából – Példatár
Villányi Attila: Ötösöm lesz kémiából – Megoldások
Villányi Attila: Kémia a kétszintű érettségire
Villányi Attila: Kémia feladatgyűjtemény a kétszintű érettségire
Siposné Kedves Éva – Horváth Balázs – Péntek Lászlóné: Kémia 10
Rózsahegyi Márta – Siposné Kedves Éva – Horváth Balázs: Kémia 11-12
Blázsikné Karácsony Lenke – Kiss Lajosné – Prókai Szilveszter: 12 próbaérettségi kémiából
Csúri Péter – Kiss László: Próbaérettségi feladatsorok – Kémia, emelt szint – 10 feladatsor megoldásokkal, magyarázatokkal
Villányi Attila: Kémia II.
Villányi Attila: Ötösöm lesz kémiából