Higgy, ​álmodj & merj! 10 csillagozás

Útmutatás a boldog élethez
Fejős Éva: Higgy, álmodj & merj!

Egy könyv azért, hogy jól érezd magad!

Szinte minden a „fejünkben” dől el: többek közt a legfontosabb, vagyis az is, hogy éppen jól érezzük-e magunkat. Boldogságtippjeinkkel segíteni szeretnénk abban, hogy megéljük a jelent, észrevegyük a jó dolgokat, és remekül érezzük magunkat a bőrünkben.
„Nekem már napi szinten működnek, segítenek, jó részüket már régen kipróbáltam. Te is próbáld ki, és jobb minőségűvé, boldogabbá, lazábbá válik az életed!”
Fejős Éva

Eredeti megjelenés éve: 2017

Erawan, Budapest, 2017

konyvolvaso >!

Fejős Éva: Higgy, álmodj & merj! Útmutatás a boldog élethez

Képeskönyv felnőtt nőknek. Amolyan jó tanácsok gyűjteménye, hogyan érezzük jól magunkat.
Szép színes könyv, néhol több színű, kisebb és nagyobb vagy közepes méretű szöveggel. Sok-sok képpel és annál kevesebb de tartalmas mondanivalóval van ellátva több témakörben. Van szó a szabadidőről, az önértékelésről, kikapcsolódásról, énidőről. Olyan mint egy biblia, többször előveheted ha valamiért bátorításra van szükséged vagy nagyon rosszul mennek a dolgaid.

Juca P>!

Fejős Éva: Higgy, álmodj & merj! Útmutatás a boldog élethez

„Elsőként fogadd meg: mostantól minden nap szerzel egy félórányi örömet csak saját magadnak!”

Boldogságtippek, pozitív életszemlélet, énidő. Azonban ez inkább egy újságcikknek felelne meg, mint egy könyvnek. Különösen eredeti áron. Akciósan még azt mondom belefért.

Egyébként a benne lévő tippeket egészen ügyesen összegyűjtötték, és szép maga a könyvecske, tele illusztrációkkal. Ezek közül ugyan nem tudatosan, de sokat alkalmazok. A kedvencem mégis a listaírás arról, mi tett éppen boldoggá (100 dolog, ami boldoggá tett zóna.)

Csilla_Herczeg>!

Fejős Éva: Higgy, álmodj & merj! Útmutatás a boldog élethez

A könyvhöz (ha szabad így hívni egyáltalán – 60 valahány oldal) fél áron sikerült hozzájutnom, így azt mondom megérte. Nagyon igényes és inspiráló kiadás, a könyv tartalma miatt is. Már több mindent alkalmaztam a tanácsok közül, és az újakat is kipróbálom majd. Nekem tetszettek a tippek!

Málnika P>!

Ne vidd haza a munkát! – hacsak nem egy borkereskedésben dolgozol. :)

Málnika P>!

Dina91 P>!

Merj dönteni, változtatni, mert biztosan jót hoz a változás!

Dina91 P>!

Az önirónia fontos és szükséges.
Mikor nevettél legutóbb magadon felszabadultan?

Dina91 P>!

Általában saját magunkkal szemben vagyunk a legkritikusabbak.

Dina91 P>!

Mindent segít elviselni egy kis humor, még a legnehezebb helyzeteket is.

Dina91 P>!

Remekül levezeti a feszültséget, ha átölelsz valakit, akit szeretsz.