Google ​AdWords mesterfogások – Nyereséges hirdetések lépésről lépésre 1 csillagozás

Fehér Márton – Gombos Zsolt: Google AdWords mesterfogások – Nyereséges hirdetések lépésről lépésre

Kinek ​való ez a tudásanyag?

Épp Neked ha:

* már használod az AdWords hirdetési rendszert, de nem vagy biztos benne, hogy mindent tökéletesen csinálsz;
* már kipróbáltad a Google AdWords-öt, de hosszú időre elment tőle a kedved a kezdeti nehézségek és a sikertelenség miatt;
* vagy ki szeretnéd próbálni ezt a sokak által dicsőített hirdetési lehetőséget,

Könnyen követhető képernyőfelvételekkel segítjük a hatékony alkalmazhatóságot, konkrét példák és esetek bemutatásával illusztráljuk az elméleti tudnivalók gyakorlati megvalósítási lehetőségeit. A Google AdWords hirdetések alapjaitól eljutunk egészen a mesterfogásokig, melyeket csak igazán kevesen alkalmaznak. Olyan kipróbált konkurenciagyilkos stratégiákat osztunk meg, amelyek meglehetősen nagy versennyel rendelkező területeken is már elsöprő sikert arattak.

Megosztjuk Veled féltve őrzött és hosszú idő óta csiszolt szemléletmódunkat is, amelyet ha elsajátítasz mindig meg fogja mutatni a… (tovább)

80 oldal

GabrielVaraljay>!

Google AdWords magyar nyelvű Bibliája. Ha minden igaz nem létezik hasonló e-book a piacon. Sokat adott, mert olyan területet ölel át érthető nyelven magyarázva amihez nem igazán értettem. Szerintem most már fogok :-)