Harmadszor ​is te (A felhők fölött 3 méterrel 3.) 9 csillagozás

Federico Moccia: Harmadszor is te

Mi lett azzal a sráccal, aki haragudott az egész világra, azzal a huligánnal, aki a délutánokat a téren töltötte a haverjaival, az éjszakákat pedig a motorján száguldozva? Stepnek néha az az érzése, hogy mindez valaki mással történt meg. Azóta teljesen megváltozott, sikeres tévéproducer lett belőle, aki arra készül, hogy feleségül vegye választottját, Gint. Gint, aki kedves, szép, gyengéd, tökéletes. Még azt is megbocsátotta neki, hogy hat éve megcsalta őt első, soha el nem felejtett szerelmével, Babival.

Babi és Step azóta nem találkoztak, de Babi hirtelen újra felbukkan, és tornádóként söpör végig Step életén, ugyanis felfed egy felkavaró titkot. Step kénytelen újra számot vetni az életével, és megkérdőjelezni mindent, amit biztosnak vélt. Kényelmetlen kérdések ezek. Tényleg boldog Ginnel? Babi iránti szerelme csupán egy emlék, vagy egy olyan tűz, melyet soha senki nem képes kioltani?

Eredeti mű: Federico Moccia: Tre volte te

Eredeti megjelenés éve: 2017

Ciceró, Budapest, 2018
736 oldal · puhatáblás · ISBN: 9789634320876 · Fordította: Szabó Anita

sztinus P
Federico Moccia: Harmadszor is te

Legszívesebben levenném róla az ifjúsági cimkét, ez a rész már nem a tiniknek íródott. Szereplőink felnőttek. Amint az előző kötetet befejeztem rögtön belevágtam ebbe a sok oldalas befejezésbe. Valahol épp ezért is untam, a munka-részek annyira nem izgattak.
A lezárás klisés mègis potyogtak a könnyeim, pedig harcoltam ellene. Az tetszik a legjobban benne, hogy bármelyikünk lehetne bármelyik szereplő. ( ha nem számítjuk az eurókat)

Ninovics

– Ha nem kezeled kellő iróniával az életet, akkor az irónia veszi kezelésbe az életedet.