Chili ​és csokoládé 9 csillagozás

Farsang Erika: Chili és csokoládé

Összetevők: 100 % farsangerika (azaz 99 % angyal + 1 % nem angyal) alias „szuperanyu”, az első két kötetből (Szuperanyu, Szuperanyu újra száguld) már jól ismert 7köznapi családanya, dolgozó nő és feleség nem mindig 7köznapi történetei, könnyed chilis-csokis stílusban. Éljenek az endorfinok!! Stresszoldó hatása révén bárhol, bármikor fogyasztható!

Czuki & Honey, Budapest, 2008

Mina>!
Farsang Erika: Chili és csokoládé

Szeretem ezeket a szuperanyu könyveket. Aranyos, kedves, mókás kis életképekről olvashatunk. Magunkra is ismerhetünk akár, láthatjuk, hogy nahát másnak is akadnak hasonló problémái, nem csak mi vagyunk így ezzel. Volt olyan szösszenet amelyiknél kacagtam, volt amelyiknél ingattam a fejem, vagy helyeslően bólogattam, esetleg jólesően elmosolyodtam.
Szeretem azért is mert akár egy pár perces várakozás alatt is elolvashatunk 1-2 kis történetet.

Hársi_Era>!
Farsang Erika: Chili és csokoládé

Ebben a könyvben benne van minden, ami egy hétköznapi családdal megtörténik. Egy „szuperanyunak” mindig, mindenhol, mindenkor ott kell lennie, sőt tudnia kell, hogy mikor és mit kell csinálni. Amikor olvastam, sokszor eszembe jutott, hogy hát igen, velem is volt ilyen. Jó és rossz dolog is, de most már csak mosolyogtam magamban. Szerettem ezeket a kis történeteket.