Értékelések 68

Vanda24>!
Farkas Lívia: Ennél zöldebb nem lesz!

Farkas Lívia: Ennél zöldebb nem lesz! Útmutató azoknak a nőknek, akiknek elegük van a toporgásból

Börrdiberrdé>!

Nyakó_Dalma>!
Farkas Lívia: Ennél zöldebb nem lesz!

Sokáig nem írtam hozzá értékelést, mert minden oldalhoz tudnék rengeteg gondolatot. Nagyon örülök, hogy megtaltam a blogodat és vele ezt a könyvet is a könyvesboltban!

Volt egy nehéz időszakom amikor rengeteget segített, és a mai napig, ha választás előtt állok, újra visszagondolok rá.
5 csillagos!

C_Redfield>!

Tamara_Abronics P>!

pikkupilvi P>!
Farkas Lívia: Ennél zöldebb nem lesz!

Hét évre volt szükségem a megszerzéstől számítva, hogy elolvassam a könyvet, a saját érdekemben remélem, hogy nem kell újabb hét év, amíg újra előveszem, hogy az olvasottakat konkrétan ki is dolgozzam, átültessem az életembe. Most ugyanis csak elolvastam a könyvet, de a gyakorlatokat nem végeztem el, és ez így kevés. Via blogját olvasom évek óta, követem instán, újabban hallgatom a podcastjait is, így a stílussal, várható ismeretanyaggal nagyjából tisztában voltam. A könyv hozta a megszokott magas színvonalat, a fél csillag levonás az itt-ott felbukkanó szájbarágós magyarázatért jár.

Lizi90>!

Discordian>!

hofeherke11 P>!

CarmenV>!
Farkas Lívia: Ennél zöldebb nem lesz!

A cím kicsit elvitt és nem igazán az amire én számítottam…. nekem nem volt egyértelmű…
A borító ha leveszem a béna almát még jó is lenne…még a fura kéztartás sem vészes, de az arcra helyezett alma nekem nem passzol.. mindegy
Ha valaki fiatal és gyámoltalan, kicsit nebáncsvirág, teszetosza izé, akkor ok, de egy két jó feladaton kívül azért elég átlagos… régen lehet ez másképp hatott, ma már sok hasonló van a piacon :)
Mondjuk jókat is tud írni és ha valakinek kell egy apró lökés, ez a könyv pont megfelelő
Ami nem tetszik, az az írj a könyvbe rész… valahogy soha nem szerettem rongálni, pedig rajzolni imádok és szívesen firkálgatok füzetbe, ide – oda, de a könyv nekem valahogy fura… ezért is akadok ki a nyírd ki naplókon és társain…. mindegy is :)
Ami vicces, hogy csere kapcsán olvastam ki, és reméltem sikerül, majd amikor végeztem, „tárgytalan” lett, szóval most várja a sorsát