Task ​Mix in English 1 csillagozás

Farkas Árpádné: Task Mix in English

Kiadványunk célja, hogy B1 és B2 szinten átfogó segítséget nyújtson az angol nyelvtudásunk felméréséhez, szókincsünk bővítéséhez, nyelvtani ismereteink átismétléséhez és önálló nyelvhasználói készségeink aktivizálásához. A kiadvány elősegíti a szövegértés, a beszédkészség, a nyelvhelyesség és az íráskészség fejlesztését. A kötet ötvözi az európai normáknak megfelelő vizsgakövetelményeket és a modern pedagógiai elvárásokat. A kiadvány jól áttekinthető felépítése lehetővé teszi a B1 és B2 szintű, különféle készségeket fejlesztő feladatok célirányos gyakorlását. A kötetet minden kedves nyelvtanulónak és szaktanárnak ajánljuk a közép- és emelt szintű érettségi vizsgára, valamint a B1 és B2 szintű nyelvvizsgára való felkészüléshez és felkészítéshez.

Maxim, Szeged, 2011
260 oldal · ISBN: 9789632611297 · Illusztrálta: Falcione Sarolta

Álmok_útján>!
Farkas Árpádné: Task Mix in English

Mivel magántanulóként tanulom a nyelvet, ezért számomra kincsnek számítanak a jó tankönyvek.
A Maxim kiadót ebből a szempontból kiemelném, hiszen az érettségi vizsgáimra is az ő könyveikből készültem és maximálisan elégedett voltam velük. Nemcsak jól szemléltetett és lényegre törő magyarázatokat kapunk, de a megoldó kulcs nagyon hasznos azok számára, akik abban a cipőben járnak, mint én. Emellett pedig nemcsak egy adott szint felméréséhez használhatóak a feladatok, de könnyebb és nehezebb változatukkal komoly fejlődési lehetőséget is biztosítanak.

A Task Mix in English-t a középszintű érettségi vizsgám után vettem meg, azzal a szándékkal, hogy segít majd a B2 nyelvvizsgára való felkészülésben.

Teljes értékelés: https://ujalmok.blogspot.com/2020/03/farkas-arpadne-tas…