Szókártyák ​angol nyelvből 2 csillagozás

A1-A2 szinten, Kezdő nyelvtanulóknak
Fabók Ágnes: Szókártyák angol nyelvből

A nyelvi szókártyák mozgalmasabb, érdekesebb gyakorlást tesznek lehetővé, mint a hagyományos szótárak és szószedetek. A szókártyákkal való tanulással szert tehet 19 témakör, ezen belül jó néhány beszélt nyelvi fordulat alapszintű ismeretére. A kártyákon a példamondat a címszó kihagyásával is megtalálható: a szókincsfejlesztés a kihagyott címszó behelyettesítésével még hatékonyabbá válik. Így ellenőrizni tudja, valóban rögzült-e az újonnan tanult szó. A különböző színű fejlécek megkönnyítik a kártyák téma szerinti csoportosítását, és segítenek egy-egy szócikk megtalálásában. Kezdő szintű nyelvtanulóknak ajánljuk a kártyákat. A doboz összesen 800 db kártyát tartalmaz.

Maxim, Budapest, 2013

Kirasky9>!

Fabók Ágnes: Szókártyák angol nyelvből A1-A2 szinten, Kezdő nyelvtanulóknak

Aki szeretne sokat foglalkozni az angol tanulással, és még kezdő szinten van, annak remek lehetőség ez a 800 darabos kártyacsomag. A kártyák szép kivitelezésűek, strapabíró vastagabb papírból, és minden téma más színnel van jelölve, így könnyű rendszerezni. Minden kártyán van példamondat, ezeket a szavakkal együtt érdemes megtanulni, mert a későbbi beszédben önbizalmat adhat.

Deák_Nikoletta>!

Fabók Ágnes: Szókártyák angol nyelvből A1-A2 szinten, Kezdő nyelvtanulóknak

Szuper segédlet nyelvtanuláshoz. Magyar – angol szókártyák, az angol oldalon fonetikus kiejtéssel, az igék múlt idejű alakjaival, példamondatokkal és témakörönként kifejtős feladatokkal.

Néhány kifejezés ismétlődik (pl.: posta, benzinkút, keres). A marketinganyagok helyett kerülhetett volna a csomagba vmi jelölő (ezt már tudom/ezt még nem tudom).