Konyhapénzből ​nyaralás 11 csillagozás

Így varázsold el a családod!
Fa Kinga: Konyhapénzből nyaralás

A 125 napos konyhapénz-kihívás alapja a könyvben lépésről-lépésre bemutatott konyhapénz-virtuóz módszer.

Fa Kinga abban különbözik a többi pénzügyi szakembertől, hogy azt mutatja meg, hogyan legyen megtakarításod, nem pedig azzal foglalkozik, mit kezdj a már megtakarított pénzzel (ha van).
A konyhapénz-virtuóz módszer kidolgozója, ennek segítségével mindig tudni fogod, hogyan hozhatod ki a legtöbbet a pénzedből. A módszer számos elemét több ezer nő alkalmazza sikerrel, a Kinga által alapított Bravúros beosztók Facebook csoportban. A könyvben lépésrő-lépésre bemutatja ezt a jól átgondolt és felépített módszert, ami a háziasszonyok kedvence.
Nem várt mellékhatások: változatosabb, egészségesebb étrend, több szabadidő, kevesebb és tudatosabb vásárlás, férjek elismerő támogatása.

Manocska0123>!

Fa Kinga: Konyhapénzből nyaralás Így varázsold el a családod!

Jó alapok. Iskolában ez kellene a háztartástan tárgyhoz.

Iza_Rápolti IP>!

Fa Kinga: Konyhapénzből nyaralás Így varázsold el a családod!

Kinga tanfolyamát idén májusban végeztem el és gyakorlatban is kipróbáltam a könyvben leírtakat. Amint a címe is sugallja, ez egy pénzügyi módszer-könyv, sok előnyt vázol fel, figyelembe véve minden fogyasztótípust. Számomra szemnyitogató és gondolkodásmód- tágító a leírt módszer, természetesen egy bizonyos fokú rugalmasság is szükséges hozzá.

PerczeneNiki>!

Fa Kinga: Konyhapénzből nyaralás Így varázsold el a családod!

Számomra már ismerős volt a könyv tartalma, mivel részt vettem a 125 napos konyhapénz kihivason is (így nyertem a könyvet), de ha valaki a könyvvel találkozik először, számára nagyon hasznos lehet. A könyv a háztartás hatékony vezetéséről szól, főleg arról hogyan gazdálkodjunk a pénzzel. Helyet kapott benne a menütervezéstől a bevásárláson át a maradékok hatékony felhasználásáig minden. Nekünk nagyon sokat segített, hogy jobban átlássam a költségeinket, a csodatábla is nagyon hasznos, évek óta használom. Praktikus tanácsok és rengeteg tapasztalat van benne!

Morgiana>!

Fa Kinga: Konyhapénzből nyaralás Így varázsold el a családod!

Nagyon praktikus tanácsok a konyhapénz beosztásáról, én sokat tanultam tőle/belőle.
Remélem a gyakorlatba is át tudok ültetni minél több dolgot.

kpetra_moly>!

Fa Kinga: Konyhapénzből nyaralás Így varázsold el a családod!

Rendkívül hasznos könyv azok számára, akik tudatosabban szeretnék elkölteni a konyhapénzt.

Zsanni>!

Fa Kinga: Konyhapénzből nyaralás Így varázsold el a családod!

Már néhány éve tudatosan foglalkozom spórolással (főzéssel kevésbé), konyhapénzzel, így azért nem volt teljesen új a tartalma, viszont tetszett, hogy nagyon szépen össze van szedve, rendszerezve, kezdő háziasszonyként nagyon jól jöhet, vagy ha a rendszerezéshez fogódzkodót keres valaki. Adott sok új ötletet. Plusz tényleg a magyar viszonylatokra van szabva. Konkrét gyakorlati segítségekkel van tele. Megtámogatja a Facebook-csoport, az online anyagok sokasága is. Ami nagyon zavart, az a nyelvezete: sok nyelvi hiba, elírás vagy magyartalanság van benne, bár ezek egy része a szerző sajátos fogalmazási stílusából adódik.