Atlantisz ​mestertudása 5 csillagozás

F. E. Eckard Strohm: Atlantisz mestertudása F. E. Eckard Strohm: Atlantisz mestertudása

Milyen életfeladatokkal születtem? Mit oldottam meg ezekből, és mi az, amit még meg kell oldanom? Mi a duál és ikerlélek? Valóban létezett a legendás Merlin, Arthur Király és a Kerekasztal Lovagjai? Hogyan készült a hatalom kardja, „Excalibur”? Kiderült Stonehenge titka? Létezett-e Atlantisz, és ha igen, hol terült el? Hogyan gyógyítottak az atlantisziak? Milyen beavatásokon mentek keresztül Atlantisz papjai? Kik voltak Atlantisz Mestereinek Angyalai?
A könyv szerzője válaszol mindezekre a kérdésekre, fellebbenti a fátylat Atlantisz további titkairól, sőt, ezen túlmenően további bizonyítékokat sorakoztat fel. Minden olvasónak lehetősége nyílik, hogy saját hétköznapjaiban önmaga is átélhesse az atlantiszi papság beavatási útját. A könyvhöz tartoznak a papi beavatások szimbólumai is egy tarotsor formájában, melynek használatát a szerző részletesen elmagyarázza. „Az első, valóban spirituális Tarot” – vélekednek a szerző szemináriumának résztvevői Dániában és Németországban.

Fény, 2011
keménytáblás · ISBN: 9789638829047 · Fordította: Szebényi Istvánné
Fény, Orosháza, 2003
256 oldal · keménytáblás · ISBN: 9638532521 · Fordította: Szebényi Istvánné
Fény, Orosháza, 2000
256 oldal · keménytáblás · ISBN: 9638532521 · Fordította: Szebényi Istvánné

abraxa>!

Az őskereszténység … a női erőt éppúgy tisztelte, mint a férfiúit.