Atlantisz ​angyalai 23 csillagozás

F. E. Eckard Strohm: Atlantisz angyalai

A szerző egy mindeddig ismeretlen világba – Atlantisz angyalainak világába kalauzolja el olvasóit. Az Akasha-krónikából – az emberiség közös emlékezettárából – nyert tudás révén hitelesen ábrázolja Atlantisz első korszakát. A könyv különlegessége, hogy gyakorlati kézikönyvként is használható. Gyakorlatain keresztül kapcsolatba léphetünk az angyalokkal, segítségükkel a mindennapi életünkben is útmutatást kaphatunk, valamint bepillantást nyerhetünk az esszénusok és az atlantiszi papok életébe.

Fény, 2014
210 oldal · keménytáblás · ISBN: 9789638829030 · Fordította: Gulyás Irén · Illusztrálta: Ingrid Riedel Karp
Fény, 2010
210 oldal · ISBN: 9789638829030 · Fordította: Gulyás Irén · Illusztrálta: Ingrid Riedel Karp
Fény, Budapest, 2009
262 oldal · ISBN: 9789638801876 · Fordította: Gulyás Irén

Sheila>!
F. E. Eckard Strohm: Atlantisz angyalai

Könnyen olvasható és érthető, gyakorlati leírasokkal.
Kifejezetten jó, hogy nem csak felsorolja az angyalokat és illetékességüket, hanem a pecsétek is benne vannak.

Vanda_Zsolnay P>!
F. E. Eckard Strohm: Atlantisz angyalai

Meghatározó és igencsak meggyőző könyv. Számomra újra és újraolvasós. Érthetően van megírva, mégis értelmezni és ülepíteni kell. Egy kihívás miatt egy nap alatt olvastam el, de biztos, hogy rövidesen újra a kezembe veszem mélyebben átgondolni. Érdemes nagyobb figyelmet szentelni a pecséteknek is. És mélyebben áttanulmányozni az angyalok és feladataik fejezetet.
„Tanulási folyamatainak megítélésének egyetlen fontos ismérve az, hogy a feladat elfogadása a fejlődésünket és éretté válásunkat, vagy énünk megnyugvását, kielégítését szolgálja. Ha az önző én javára döntünk, akkor visszaélünk a feladatunkkal, és újabb karmikus terhet veszünk a vállunkra.”

gjudit8>!

Azok a szülők, akik gyermekük helyett állandóan megcsinálják a leckét, nem szívességet tesznek, hanem megakadályozzák csemetéjüket abban, hogy valamit megtanuljon.

gjudit8>!

Ma, amikor az anyagba merült, technikára alapozott létünk mindinkább megkérdőjeleződik, egyre több ember teszi fel magának az ősi kérdést:
Ki vagyok én?
Honnan jövök?
Merre tartok?

gjudit8>!

A tenger egyetlen vízcseppje sem különb, jobb vagy rosszabb a többinél.

Kapcsolódó szócikkek: egyenlőség
gjudit8>!

Az összes elképzelés a hierarchiákról az emberi gondolkodás eredménye. Mi, emberek térhez és időhöz kötötten csak fent-et és lent-et, közel-t és távol-t tudunk elképzelni.

leprikon>!

Az igazi szeretet kölcsönösen erősíti egymást, kétséget nem ismer, csak bizalmat, és nem lesz gyöngébb, mikor a másik szerelme lecsendesedik vagy túl hevesen lángol. Az igazi szeretet nem elvenni, hanem adni akar, boldoggá akar tenni.

Nellicu>!

Hangsúlyoznunk kell, hogy a kapcsolat velük mennyire áldásos a mindennapi életünkben, és milyen fontos lenne az emberiség és Földünk számára, hogy ezt az intenzív kommunikációt újból életre keltsük.

Zero_equal_Two>!

…anyagi síkon a szerelem az isteni szeretet része…

Zero_equal_Two>!

A kabalisztika életfája egy hexagramból eredő jelképnek a kibővített változata.