Frostwork ​– Jégvirág (Ördögi Titkok - Devilish Secrets 1.) 24 csillagozás

Evelyn N.: Frostwork – Jégvirág

Elissa tűkön ülve várta, hogy végre nagykorú legyen és elhagyhassa otthonát. Miután édesanyja meghalt, apja kifordult önmagából és minden dühét a lányán vezette le. Elissa nagynénjéhez menekül, aki a lány védelmének érdekében magához is veszi őt. Új környezetbe kerül, új embereket ismer meg, és ott van az a titokzatos idegen is, aki mindenáron ki akarja ismerni a lányt… Családban maradt titkok, emberek, akikről azt gondoltad, hogy ismered őket, és valami megmagyarázhatatlan veszély kísér utadon… Talán Elissa életében végig mozgatta valaki a szálakat?

Eredeti megjelenés éve: 2019

meteoritastar>!

Tetszett a történet.
Szeretem a romantikus krimis könyveket. Ez jó választás volt.
A szereplőket egyből megkedveltem. A történet is tetszett. Szivesen olvastam volna jobban kifejtve, különösen azt, ahogy Jason meghódítja Elissat.
Jason nem volt olyan rossz fiú, mint amilyennek gondóltam az elején. Hamar kiderültek róla a dolgok. Ezt azért sajnálom. Lehetett volna rejtélyesebb. Így kaptam egy laza srácot, aki titkolózott Elissa előtt. De így is kedveltem.
A történet megérdemelt volna több oldalt.

Momo89>!
Evelyn N.: Frostwork – Jégvirág

Hol is kezdjem? Ez volt az első könyv, amit az írónőtől olvastam, leginkább azért, hogy „ismerkedjek” a stílusával, amíg várom a Cseszd meg, Huntert! Eredetileg ugyanis ez a könyv, főleg a borítója keltette fel a figyelmemet.
DE! Nagyon örülök, hogy végül úgy döntöttem elolvasom a Jégvirágot, mert iszonyatosan tetszett. Egy igazán különleges történet, amit szépen el is zárok a szívem egyik kis sarkába.
Nem volt túl hosszú, ami nem gond, mert így is benne volt minden, aminek benne kellett lennie. Másrészt annyira szívesen olvastam volna még a szereplőkről. Mindkét főszereplő családja csodálatos és imádni való. Egy valakit leszámítva.. Elissa egy átlagos lány, nem annyira átlagos élettel és családdal. Nem nyílik meg könnyen az embereknek, de akinek igen, azt igazán közel engedi magához. És Jason, mit is mondjak róla… igazi rosszfiú, de tényleg. Viszont ő tipikusan az, akinek végül mindent megbocsát a főszereplő lány és az olvasó is.
A moly szerint sorozat és mivel a könyv végén is megtalálható a Hóvirág fülszövege (?), így remélem egyszer minél hamarabb azt is olvashatom majd. Így izgatottan várom most már Jonathant is, nem csak Huntert. ;-) :D

Karinaa7 P>!
Evelyn N.: Frostwork – Jégvirág

Címkék alapján találtam rá erre a könyvre és a fülszöveg elolvasása után megfogott. Az alap történet az nagyon tetszik, de a megvalósítás nem lett az igazi. Sok része a könyvnek és jópár szereplő nem volt rendesen kidolgozva. Ha az író kidolgozná ezeket a részeket és a szereplőket egy új kiadásba, ebből egy fantasztikus könyv is lehetne. De ha ez nem fog megtörténni, akkor is kíváncsi vagyok a folytatásra, hogy hogyan változik az író stílusa és alapból tetszett a könyv végén a folytatás fülszövege.

vargvani>!
Evelyn N.: Frostwork – Jégvirág

Ez az első könyvem az írónőtől és azt kell, hogy mondjam, tetszett. Nagyon jó a stílusa, gördülékeny, olvastatja magát és persze kicsit kiszamítható a cselekmény, de így is képes feszültséget kelteni és azt fenntartani. Rövid ugyan a történet, mégis felemás érzéseim vannak: egésznek érzem, de jobb lett volna, ha kicsit hosszabb és jobban kidolgozásra kerültek volna a karakterek, a háttértörténetek. A borító pedig gyönyörű! Remélem, hogy jönni fog a folytatás, szívesen olvasnám azt is. Így tovább kedves Evelin! :)

Unicooorn P>!
Evelyn N.: Frostwork – Jégvirág

Számomra teljesen ismeretlen volt a neve és egyben a munkássága is az írónőnek.
Bár mostanában próbálkoztam új,számomra ismeretlen írókkal de sajnos nem volt sok pozitív mondanivalóm.

Azt kell mondjam hogy kellemeset csalódtam.
Olvasás közben csak úgy faltam az oldalakat.
Könnyen érhető,gyorsan lehet vele haladni.
A váltott szemszög már pozitívumként hatott.

Elissa szimpatikus volt meg nem is.
Néha próbált sokkal komolyabbnak/felnőttebbnek tűnni mint amilyen valójában volt.

Jason is szimpatikus volt,bár számomra azért spoiler
Az alapsztori tetszett,de valahogy mègsem jött át teljesen a mondanivalója.
Nem volt túl bonyolítva és ez tetszett.
Kíváncsi leszek a folytatásra,azért bevallom örültem hogy nem lett függővéges.
Biztos olvasok még az írónőtől.

Kathreen>!
Evelyn N.: Frostwork – Jégvirág

Az alaptörténet jó, de kicsit kidolgozatlanok a szereplők és a cselekmény itt-ott.

Kovács_Ági_3>!

Nos hol is kezdjem.
Túl rövid és túl sok minden történt ebben a könyvben, ami elvárható lenne 186 oldalon. Lehetett volna még nyújtani az eseménysort. Lehetett volna többet írni a karakterekről és a mellékszereplőkről. Én mondjuk, szeretem, ha kicsit lassan csordogál az egész. Legyen min rágódnom.
Alapjában véve egy igazán szórakoztató, haladós, romantikus történetet kaptam. Tetszett a történet és két kedvenc karakterem is van Amanda és Matt. Mondjuk, lehetne nekik is egy külön történetük. Bírnám is…

Bővebben itt olvashatod

Tünde_Vágási>!
Evelyn N.: Frostwork – Jégvirág

Iszonyatosan tetszett. El sem tudom mondani mennyire. Izgalmas, pörgős a romantikával megspékelve. Amit sajnálok, hogy hamar vége lett. Szívesen olvastam volna még róluk. Valamint Matt és Amanda kapcsolatára is kíváncsi lettem volna. De a legfontosabb, hol a folytatás. Minden sorát imádtam.
Ritkán olvasok magyar iróktól. Ugyanúgy, ahogy a magyar zenékkel is hadi lábon állok.
De mégis van 1-2 magyar író, számszerint 4, akiknél már nem kell gondolkodnom, ha meglátom egy könyv mellett a nevüket, amit még nem olvastam.
Az biztos, hogy nem ez az utolsó könyvem az ironőtől, mondjuk nem is a legelső, amit elolvastam tőle. De nála sem kell gondolkodnom, ha meglátom egy könyvét.
Köszönöm ezt az élményt. Hihetetlenül imádtam és már nagyon várom a folytatást.

ildisz>!
Evelyn N.: Frostwork – Jégvirág

tetszett a tortenet szerintem sokat kilehetett volna belole hozni ha picit hosszabb. eleg sok jo otlet volt benne csak jobban ki kellett volna dolgozni. de meglepoen jo volt.
olvastam Elyn Vee N konyveit es szerintem ez is volt olyan jo mint azok amiket a masik nevem irt, es ha kicsit ezt jobban ki dolgozta volna lehetett volna az egyik legjobb konyve. alapsztori nagyon jo szerintem. kicsit thriller, kicsit romantikus szoval teli talalat.

osszesegeben gyorsan olvashato, es fennt tartja az erdeklodest vegig szoval ajanlom :)

Bookaholic77 >!
Evelyn N.: Frostwork – Jégvirág

Elissa történetét is imádtam♥ Izgalmas, érzelmes és nagyon szerethető volt!! A nagynéni tüneményes volt, Bill-nek (Elissa Apukájának) elképesztően nehéz helyzete volt, mindent megtett a lányáért. Elissa “anyukája”, döbbenetes volt! Szóval, nagyon tetszett!! Köszönöm!!

Momo89>!

Bár ül, de így is jól kivehetők hosszú végtagjai. Magas, szálkás teste van, melyre ráfeszül egy sötétkék póló. Karjain az erek néhol kidudorodnak, ami mindig is tetszett nekem egy pasin. Vajon zokon venné, ha megtapogatnám? Nyilván, te idióta…