Lázálom 14 csillagozás

Evelyn Marsh: Lázálom Evelyn Marsh: Lázálom Evelyn Marsh: Lázálom

– Nem, nem… mégsem megyek el – torpant meg habozva. De nem tudott visszafordulni. Rémülten hallotta, hogy a háta mögött szapora léptek közelednek. Jeges félelem markolt a szívébe: halálos biztonsággal érezte, hogy ez csak a zsaroló lehet. a torka kiszáradt, a hátán patakokban folyt a víz. Reszkető lábai egyre gyorsabban vitték előre. már csak pár méter választotta el az autótól, amikor hátulról két izmos kar ragadta meg a nyakát. a szorítás olyan iszonyatos erejű volt, hogy Isabella szeme előtt először néhány csillogó pont tűnt fel, majd teljesen sötétbe borult minden…

Eredeti megjelenés éve: 1987

Anuket / Budakönyvek, Budapest, 1999
216 oldal · puhatáblás · ISBN: 9637392793 · Fordította: Mocsári Erika
Budakönyvek, Kaposvár, 1987
206 oldal · puhatáblás · ISBN: 9638296488 · Fordította: Mocsári Erika

gregsys
Evelyn Marsh: Lázálom

Egyszerűen nem tudom befejezni, annyira borzalmas ez a könyv.
Még jó, hogy nem saját példány, hanem könyvtári, így meg tudok tőle szabadulni.
Eljutottam a 99. oldalig, addig bírtam.
Annyira nem történik benne semmi, ellenben eltelt a kezdete óta vagy 4-5 év, hát szörnyű.
Egyik karakter borzalmasabb, mint a másik, nem lehet senkit se szeretni benne – még egy picit se.
Tegnap este dühömben írtam egy hozzászólást az olvasásomhoz, ez volt a könyv mélypontja (és utána még bírtam vagy 40 oldalt):
„A kórháztól 15 kilométerre sikerült Elsának egy üres telket vennie, amin régi földszintes házak álltak.”
???
Csak én látom a képzavart?
Nem adok neki csillagot. Juszt se. Egy darabot se.

NickyEper P
Evelyn Marsh: Lázálom

Mint ahogy az eddigi könyvei ez is tetszett, bár régen olvastam Evelyn Marsh könyvet, úgy rémlett azokban több volt az erotikus jelenet. Ezt kicsit hiányoltam.

bozs
Evelyn Marsh: Lázálom

A fülszöveg nem is a főszálat mutatja be, hanem egy mellékszereplő, a történettől teljesen lényegtelen pillanatát. A főszál sokkal unalmasabb és a könyv negyedétől kitalálható, valamint a végén nem is lesz kifejtve, hogy miért is teszi meg a főszereplő, amit megtesz. (Na ez egy jó mondat lett, csak nem akarom spoilerezni.) Olyan furcsa volt, hogy oldalak alatt 2-3 évet ugrált a történet.
Az irodában kerestem hirtelen egy könyvet, amivel nem fogok unatkozni a mellékhelyiségben, hát nem sikerült jóra lecsapnom. :)

Mpattus P
Evelyn Marsh: Lázálom

Nem szoktam ilyet mondani egy könyvre, de ez egyszerűen olvashatatlan! :D