Félix ​időt csinál (Félix) 15 csillagozás

Evelien De Vlieger: Félix időt csinál

Félixnek látogatóba kell mennie a nagynénjéhez, Pilla nénihez. De nincs hozzá nagy kedve, sem ideje.
„Hát akkor tégy róla, hogy legyen. Csinálj magadnak időt!” tanácsolja neki anya.
Időt csinálni? Azt hogy kell? Nagyapa, Estyén, a titokzatos szemüvegjavító, és Péter, a barátja is segítenek, így Félix ismét munkához lát.
Könnyed és humoros történet zseniális illusztrációkkal, Alföldy Mari fordításában.

Csimota, Budapest, 2015
82 oldal · ISBN: 9789639768826 · Illusztrálta: Wendy Panders

meseanyu P>!
Evelien De Vlieger: Félix időt csinál

Nekem a másik két rész jobban tetszett, ezt nagyjából csak a vége mentette meg, viszont az szuper lett. A képek és az ábrák nagyon jók, és érdekes a problémafelvetés is, de valahogy nekem a közepe egyszerre volt túl szürreális és egy kicsit unalmas. De mindenképpen az a kategória ez a sorozat, amit érdemes kézbe venni, mert érdekes és újszerű.

Dorka_9>!
Evelien De Vlieger: Félix időt csinál

A vége felé már 3 és fél csillagot szerettem volna adni. Szerencsére a vége kijavította a hibát ezért 4 csillag.:)

Kicsibogár>!
Evelien De Vlieger: Félix időt csinál

Kedves, aranyos és szerethető történet arról, hogy mi is az idő. A grafikus rajzok nagyon tetszetősek benne.

dianna76 P>!
Evelien De Vlieger: Félix időt csinál

Ez egy fiús történet volt. Nem volt rossz, de nem egy elvarázsoló mese. Kicsit ötletes, kicsit kalandos, kicsit vicces. S közben szurkolhatunk Félixnek, hogy sikerüljön neki időt csinálnia.
A vége aranyos volt. Jobb nem is lehetett volna!
Nekem tetszettek az illusztrációk, mert böngészkedni lehetett rajtuk, s helyenként a rajzokon túl valós képeket is tartalmaztak. Amolyan modernek voltak.

Szimirza>!
Evelien De Vlieger: Félix időt csinál

Aranyos történet, de nagyobb gyerekeknek ajánlanám, mert van benne egy kissé felnőttesebb, elvontabb vonal, de attól még élvezhető és érdekes.

kriszmanesz P>!
Evelien De Vlieger: Félix időt csinál

ötletes illusztráció, igazán jó minőségű kiadás, de a történet nem túl… izgalmas? mesés? voltak benne vicces részek, és voltak benne unalmas részek. kíváncsi lennék, mi lett Estyénnel és a macsekkal.

Sicc>!
Evelien De Vlieger: Félix időt csinál

Bogarászós – böngészgetős illusztrációk, és kissé elvont történet:) Mindent összevetve aranyos, de azért Az új barátot jobban csíptem.
Viszont a kivitelezés nagyon nívós.

Sicc>!

Úgy is fel lehet fogni, hogy mindnyájan időutazók vagyunk, és ezért semmit sem kell tennünk. Akár akarjuk, akár nem: mind eljutunk a saját jövőnkbe.