Sámuel ​szentestéje 15 csillagozás

Eve Tharlet: Sámuel szentestéje

Ime a Szenteste csodálatos története Sámuel, a kis parasztfiú szemével nézve, s Eve Tharlet bájos illusztrációival kísérve.

Eredeti cím: Simon und die Heilige Nacht

Eredeti megjelenés éve: 1991

Egyszervolt, Budapest, 1992
28 oldal · keménytáblás · ISBN: 963815201X · Fordította: Varró Köz András · Illusztrálta: Eve Tharlet

worsi P>!
Eve Tharlet: Sámuel szentestéje

Jelenlegi ismereteim alapján ez a tökéletes mesekönyv elmesélni egy háromévesnek, hogy mit is ünneplünk karácsonykor.
(Jó, jó, azért dolgozunk még az ügyön: Márti leginkább az első oldalon megkerült kisbárány további sorsára lett volna kíváncsi.)

dianna76 P>!
Eve Tharlet: Sámuel szentestéje

Számomra már „lerágott csont” a szenteste története. Mégsem tudtam ellenállni ennek a könyvnek, ha már a szerző másik könyvéért nyúltam a könyvtárban, amit kolléganőmnek kölcsönöztem ki. off
Kicsiknek szól, s mint olyan, teljesen rendben van. Benne van a lényeg, de nem direktbe, vagy biblikusan tálalva. A szerző illusztrációi nagyon szépek, kedvesek.

Egyszervolt, Budapest, 1992
Lexandra>!
Eve Tharlet: Sámuel szentestéje

Ez a könyvecske irtó cuki volt! *-* Kb. 2-3 éves gyerekeknek való, könnyen emészthető szöveg Jézus születéséről. 1 csillag a gyönyörű rajzokért. Valójában az aranyos illusztrációkon akadt meg a szemem. :)

khionia>!
Eve Tharlet: Sámuel szentestéje

Szeretem Eve Tharlet illusztrációit. Ez a könyve is nagyon hangulatos, szép képeket tartalmaz. A története is kedves. De inkább kisebb gyerekeknek ajánlom.

tilia_tomentosa >!
Eve Tharlet: Sámuel szentestéje

Fiaimnak meséltem, akik nagy figyelemmel hallgatták. A kis Jézus története egy kis pásztorfiú szemszögéből.