Titkos ​völgy 2 csillagozás

Eva Arvens: Titkos völgy

Ironi Wilson szép, fiatal üzletasszony magánrepülőgépével lezuhan az őserdőbe. Amikor a baleset után magához tér, kedves férfiszempár mered rá, Keviné, aki az őserdőben él az indiánok között, s csak látszólag durva férfi. Amikor Ironi meggyógyul, nem tudja tovább titkolni az asszony iránt érzett szerelmét, s szenvedélyesen magáévá teszi. Ironi is beleszeret Kevinbe, de amikor megtudja, hogy a férfinek menyasszonya van, megcsalatottan visszatér a nagyvárosba. Ám a forró éjszaka után kilenc hónapra gyermeke születik. Már csak az a kérdés, hogyan tudassa ezt a hírt Kevinnel, akit egyszerre gyűlöl és szeret.

Gold Book, Debrecen, 1997
128 oldal · ISBN: 9639019232

pasztornenagyeva>!
Eva Arvens: Titkos völgy

Jó kis történet. Ironi egy repülőgépbaleset kapcsán egy indián faluba kerül. Az őt ápoló nők, Lulu és Moa nagyon megkedvelik. Tetszett nekik, ahogyan Kevinnek pillanatok alatt visszavágott. A krimi szál is van a történetben:emberrablás, lövöldözés.Mégis mennyi időnek kellett ahhoz eltelnie, hogy Ironi és Kevin rájöjjön az egymás iránti szerelmükre.Mindketten félrevezették a másikat, hogy védjék a saját érzéseiket.

Jodi Picoult: Második látásra
Nora Roberts: Fekete-hegység
Egri Zsanna – Hauser Tamás – Kocsis Nagy Noémi – Violet C. Landers – Saláth Barbara – Szamilák Tünde – Tiszlavicz Mária: Egy őrült történet
Agnes St. Clair: A harag napja
Hedwig Courths-Mahler: A Rodenbergek öröksége