Erdőország ​meséi 4 csillagozás

Árva cica és bagoly doktor kalandja
Eszes Hajnal: Erdőország meséi Eszes Hajnal: Erdőország meséi Eszes Hajnal: Erdőország meséi Eszes Hajnal: Erdőország meséi

Két bájos történet a kis olvasóknak:
Az elsőben Erdőország kíváncsi lakói különös hangra lesznek figyelmesek. A titokzatos hang forrása igencsak felbolygatja az állatok életét…
A másodikból kiderül, hogyan vizsgálta meg az erdő nagy tudású orvosa, Dr. Füles Engelbert Erdőország óvodásait, s miként jöttek rá az állatkölykök, hogy a jó szándékú doktortól bizony egyáltalán nem kell félni…

Alexandra, Pécs, 2016
Alexandra, Pécs, 2006
96 oldal · ISBN: 9633694299 · Illusztrálta: Eszes Hajnal, Morvay Gábor, Balogh János
Alexandra, 7630, Pécs, Alkotás u. 3., 2004
86 oldal · keménytáblás · ISBN: 9633688868 · Illusztrálta: Eszes Hajnal, Morvay Gábor

Nikolett0907 P
Eszes Hajnal: Erdőország meséi

Eszes Hajnal: Erdőország meséi Árva cica és bagoly doktor kalandja

Nem tudom pontosan az okát, csak azt idegesített.
Nem tetszett.
Az első mese két oldalán ugyan az a szöveg van nyomtatva.
És elég idegen érzéssel olvastam.
A második mese már jobban tetszett, de nem kötött le, pedig imádom az ilyen kis „cukiságokat.”
Egy olvasásnak megfelelt.

Isabel_Rose I
Eszes Hajnal: Erdőország meséi

Eszes Hajnal: Erdőország meséi Árva cica és bagoly doktor kalandja

Bár a könyvet csak ma kaptam @Nikolett0907 jóvoltából nagyon hamar kiolvastam.
Mindkét történet olyan kis édes volt hogy csak mosolyogni tudtam. Ha lenne gyerekem, biztosan felolvasnám neki is; de édesanyámnak már ajánlottam, hiszen a felnőttek is maximálisan élvezhetik.
A rajzok igazán szépek, élénk színűek. Remélem, lesz még alkalmam olvasni az írónőtől.