A ​vonzás törvénye 13 csillagozás

Abraham, a végtelen intelligencia eredeti tanítása a Jól-Lét filozófiájáról
Esther Hicks – Jerry Hicks: A vonzás törvénye Esther Hicks – Jerry Hicks: A vonzás törvénye

Ez ​a könyv az Univerzum legfontosabb törvényét, a Vonzás Törvényét mutatja be két olyan kivételes spirituális közvetítő, Esther tisztán hallásán és Jerry intuitív kérdésein keresztül, akik az Abrahamtól kapott tanítások sorozatával az egész ezoterikus világot felrázták.

Amit kérsz, megkapod, és még ennél sokkal többet is – erről szól ez a különleges könyv. Most nem csupán néhány bámulatos eszközt kapsz a teremtéshez, hanem hozzájuk tartozó használati utasítást is.

E könyv elolvasása fordulópont lesz az életedben. Nem csupán az Univerzum legfontosabb törvényének leírását találod meg itt, mely valójában az egyetlen, amit igazán ismerned kell, hanem az élet mechanikájának könnyen érthető magyarázatát is.

Ezeken az oldalakon megtudhatod, hogyan kerül hozzád a legtöbb kívánt vagy nem kívánt dolog az Univerzum leghatalmasabb Törvénye, a Vonzás Törvénye által, ami kimondja: hasonló a hasonlót vonzza. Megismered a mindenhol jelenlévő Törvényeket, melyek ebben az… (tovább)

Édesvíz, Budapest, 2018
244 oldal · keménytáblás · ISBN: 9789635296262 · Fordította: Varsányi Virág
Édesvíz, Budapest, 2016
Mandala-Veda, 2007
242 oldal · ISBN: 9789639436749 · Fordította: Varsányi Virág

könyvturmix>!
Esther Hicks – Jerry Hicks: A vonzás törvénye

Esther Hicks – Jerry Hicks: A vonzás törvénye Abraham, a végtelen intelligencia eredeti tanítása a Jól-Lét filozófiájáról

Hasznos könyv, de egy földhöz ragadt embernek ez túl sok lesz. Túl spirituális és kell hozzá a megfelelő hangulat, amivel lehet olvasni. Gyakorlott önfejlesztőként is sokszor meggyűlik a bajom a spirituálisabb művekkel. Nehéz olvasmány és nehéz a racionalitásnak is (ezért a 2,5 pont), azonban a leírtak igazak és alkalmazhatóak. Ez az, úgyhogy ha te is maradnál a valóságba inkább, akkor kezdd egy könnyedebb könyvvel az önfejlesztést.

mandyedi>!
Esther Hicks – Jerry Hicks: A vonzás törvénye

Tévedésből kezdtem el olvasni, más könyvet kerestem. Ennél földhözragadtabb, kevésbé ezoterikusat, amit még el is tudok hinni. Egyszer talán adok neki még egy esélyt.

Mátrixi>!
Esther Hicks – Jerry Hicks: A vonzás törvénye

Két könyvre emlékszem, hogy amikor elkezdtem olvasni, ujjamat a lapok közé dugva be kellett csuknom egy pillanatra, csituljon az ujjongás: ezt is megírták. Ez az egyik.

Andrea_Kristóf>!
Esther Hicks – Jerry Hicks: A vonzás törvénye

Nem gondoltam, hogy egyszer hinni fogok ebben az Abraham dologban, de most kijelenthetem, hogy megtörtént, igenis hiszek benne. Sokat tanultam a könyvből, de még nem eleget. Biztos, hogy újra fogom olvasni, mert egyszerre nem tudtam mindent megjegyezni , ami fontos. Csak ajánlani tudom minden olyan embernek, aki eddig nem hitt a Vonzás törvényében, és magában. ;)