Idézetek 60

martonka77 >!

Eddig még soha senkinek nem volt rám szüksége. Ellának Reed kellett. Anyunak a gyógyszerek és a pia. Az ikrek ott vannak egymásnak.
Hartley viszont egyedül van. És van valami a magányában, amivel együtt tudok érezni.

Kapcsolódó szócikkek: Easton Royal
krisztin1>!

Easton Royal vagyok. Folyton hülyeségeket beszélek. Ez is része a sármomnak.

krisztin1>!

– Nagyon édes vagy…
Erre felkapom a fejem, de még nem végzett.
– …és egy másik életben rögtön ugranék, hogy veled randizzak, de most nincs rá időm és energiám, hogy egy olyan fiúval legyek, mint te.
– Ez meg mégis mi a fenét jelent?
– Azt, hogy megyek órára.

Kapcsolódó szócikkek: Easton Royal · Hartley Wright
sophiemacsay >!

Dühödten meredek Hartley és Bran hátára, akik a jegypénztárnál állnak. Bran ki akarja fizetni Hartley jegyét, de Hartley egyre csak a fejét rázza.
Kis elégtételt érzek, hogy Hartley visszautasítja Bran pénzét. Ha érdekelné a srác, akkor hagyná, hogy fizessen, nem? Ez már csak így működik. A lányok szeretik, ha vesznek nekik ezt-azt. Ha nem fogadják el az ajándékot, akkor nem érdekli őket a srác.

sophiemacsay >!

Karba teszem a kezem, és igyekszem annyira baljóslatúan nézni, amennyire csak tudok.
Felicity páncélja áthatolhatatlanabb, mint egy tatué.

sophiemacsay >!

Ha az, hogy Hartley-val lógok, egy érzelmi gödörbe taszítana, ami egészben lenyelne, akkor már most kiszállnék. De jó érzés vele lenni. Vicces, leállít, ha seggfej vagyok, és… És úgy érzem, szüksége van rám.

sophiemacsay >!

Hartley körül minden szék foglalt. Csupa cserepes növény ül körülötte – olyan kölykök, akik minden oxigént elszívnak a levegőből a beképzeltségükkel.

sophiemacsay >!

De az egész női egyenjogúság dolog ellenére úgy látom, a legtöbb bige azt akarja, hogy a srácok loholjanak utánuk.

Babett_Jávor >!

Szédülök, alig kapok levegőt, és tele vagyok furcsa érzésekkel, amiket nem tudok értelmezni, és nem is akarok. A lényegét érzem. Boldog vagyok. Ez olyan bizsergés, amit a tablettákkal, a piával, vagy másokkal képtelen voltam elérni.

282. oldal, 24.fejezet

Babett_Jávor >!

Fura, milyen fülsiketítő lehet a csend. Mit is mondott Hartley korábban? A csendben hallani a szívverést? Azt is hallani, ahogy összetörik.

316. oldal, 28.fejezet