Bukott ​örökös (A Royal család 4.) 6 csillagozás

Erin Watt: Bukott örökös

Ezek a Royal fiúk tönkretesznek.

Easton Royalnak mindene megvan: vonzó külső, sok pénz, éles ész. Életének egyetlen célja, hogy a lehető legjobban szórakozzon. Sosem gondol a következményekre, mert nem kell miattuk aggódnia.

Egészen addig, amíg fel nem tűnik Hartley Wright, és fel nem forgatja egyszerű életét. Ő az egyetlen lány, aki nemet mond neki, hiába vonzódik a fiúhoz. Easton képtelen megfejteni, és ez csak még ellenállhatatlanabbá teszi a számára.

Hartley-nak nincs rá szüksége. Szerinte Eastonnak előbb fel kell nőnie.

Lehet, hogy igaza van.

Ellenségek. Szabályok. Megbánások. Eastonnak életében most először nem elég a Royal-korona. Kénytelen megtanulni, hogy minél magasabbról indul valaki, annál nagyobbat bukhat.

Erin Watt: Fallen Heir

Eredeti mű

Eredeti megjelenés éve: 2017

A következő kiadói sorozatban jelent meg: Rubin pöttyös könyvek

Könyvmolyképző, Szeged, 2020
344 oldal · puhatáblás · ISBN: 9789634577447 · Fordította: Benedek Dorottya

Easton Royal · Hartley Wright

Saco >!
Erin Watt: Bukott örökös

Amióta elolvastam az előző négy könyvet, erre a pillanatra vártam, hogy végre a kezeim között tarthassam ez a csodát. Mert, hogy ez a könyv egy CSODA!
Magára Eastonnra mindig is kiváncsi voltam, hogy mi is zajlik neki a fejébe. És jól gondoltam, hogy az esetek legtöbb részébe nem az eszével gondolkodik, hanem a farkával. Emelett látszik rajta, hogy magányos, aki hatalmas szeretet hiányban szenved. És akkor bumm megjelenik Hartley az életébe, aki felkelti az érdeklődését és elkezd táplalni iránta olyan érzéseket, amiket nem sok ember iránt érez.
Hartly maga egy titok, és szerintem ez keltette fel Easton Royal érdeklődését. Tetszik benne, hogy nem adja magát könnyen, ami főszereplőnknek hatalmas kihívást jelent. És ő is szeretet hiányban szenved ugyanúgy ming East. Szval tökéletes páros:D
Na de maga a történet. Magaval ragadja az olvasót már az első pillanatoktól. És még mindig meglepődök, hogy főhősünk, hogy a fenébe képes ennyit inni?!:DDD De most komolyan vasból van a mája!!? Vissza a storyhoz….remélem hogy minél előbb megjelenik az utolsó rész is ( :ccc ) mert MI EZ A VÉG EMBEREK?!
Nagyon kíváncsi vagyok, hogy mi lesz a következménye a dolgoknak. Vannak már elképzeléseim, kíváncsian várom.

U.i.: Remélem a következő részben Reed többet fog szerepelni;D

Salminas >!
Erin Watt: Bukott örökös

Már az eredeti trilógiát is szerettem. Az is csak úgy olvastatta magát, de ez.. nincsenek is szavak rá. A történetvezetés nagyon feszes, mindenből pont a kellő mennyiség van adagolva. A háttérben megbúvó történet is izgalmas. East önpusztítása pedig félelmetes, nem is tudom, hogy lehet még épp a mája. Hartley és a családja, egy nagyon picit furcsa számomra, de gondolom ez majd a következő kötetben megmagyarázásra kerül majd. A lezárása pedig egyenesen kegyetlen, a függővégek a maguk létezésében kegyetlenek, de az eddigiekhez képest is ez a legkegyetlenebb függővég, amit az írónők eddig kreáltak. Csak reménykedek benne, hogy a folytatás hamar megérkezik és nem lesz a függő vége valóban olyan tragikus, mint ahogy első ránézésre gondolná az ember. Egy biztos, nem lesz kevesebb bonyodalom a folytatásban sem, mint ami ebben volt.

– Nem vagyok alacsony.
– Tényleg? – nézek le rá felvont szemöldökkel.
– Tényleg – tart ki az állítása mellett. – Csak függőleges irányban hátrányos helyzetű.

csfannie P>!

– Teljesen odáig vagy értem. Csak csettintenem kell, és ma este már ott smárolunk a kanapédon.
– Há! Inkább smárolnék azzal a lámpával – mutat az utcalámpára a sikátor végében.
– Fúj! Tudod hány mocskos kéz fogdosta már azt az oszlopot?
– Valószínűleg annyi, amennyi téged is – vigyorog elégedetten a visszavágástól.

kellyolvas P>!

– Mr. Royal, mit keres ezen az órán? – kérdezi a tanárnő.
Fogalmam sincs, ki ő. A homlokán látszódó ráncokból tippelve, amiket botoxszal igyekszik eltüntetni, a negyvenes éveiben járhat. Túl idős hozzám.
– Azért jöttem, hogy tanuljak. Nem ezért van itt mindenki?
– Ez a feminista gondolkodás óra.
Oldalra billentem a fejem.
– Akkor nem értem, miért akar diszkriminálni. Ha nagyobb egyenlőséget szeretnénk a nemek között, akkor nem kéne ezt az órát a fiúknak is kötelezővé tenni?

csfannie P>!

Odafurakszom a pulthoz, és leteszem a kártyámat.
– Három jegyet kérek – mutatok még Ellára és Valra.
– És velem mi lesz? – rikoltja az álbarátnőm.
Hátrapillantok a vállam fölött.
– Az apádnak egész autógyára van. Ki tudod fizetni a sajátodat.

csfannie P>!

Az egyik benzinkútnál lekanyarodom, és veszek egy doboz fagyit, pár üdítőt és pattogatott kukoricát. A kasszánál hozzádobok még két csokiszeletet is. Egy vödörben kitettek pár rózsaszálat, és azok közül is választok egyet.
– Magadra haragítottál valakit, nem igaz? – kérdezi a fickó a kasszánál, miközben lehúzza az árukat.
– Honnan tudja?
– Ez a „sajnálom” kezdő csomag – viccelődik.

csfannie P>!

– Add fel, fiam! Tudod, hogy a nők úgyis mindig elérik, amit akarnak.

csfannie P>!

– Csordaállatok vagyunk. Szeretünk együtt lenni.
Hartley megvakarja a nyakát, és bizalmatlanul méreget.
– Én inkább magányos farkas vagyok.
– Szuper. Akkor együtt leszünk magányos farkasok.

csfannie P>!

– És még azt hiszed, nálatok vannak csontvázak a szekrényben, mi? Hidd el, nem lehet mocskosabb titkod, mint nekünk, Royaléknak.

Saco >!

Royal vagyok. Az elcseszett a második nevem.

Kapcsolódó szócikkek: Easton Royal