SpongyaBob ​és a húsvéti nyuszi 4 csillagozás

Erica Pass: SpongyaBob és a húsvéti nyuszi

Patrik véletlenül elriasztotta a húsvéti nyuszit, ezért SpongyaBob úgy dönt, beöltözik nyuszinak és ő rejti el a tojásokat Bikinifenéken. A tojásvadászat azonban váratlan fordulatot vesz, amikor Patrik megtalálja a világ legnagyobb húsvéti tojását.

32 oldal · ISBN: 9786155507687 · Fordította: Bottka Sándor Mátyás · Illusztrálta: Gregg Schigiel

BertaPalikSzilvi P>!
Erica Pass: SpongyaBob és a húsvéti nyuszi

Kicsit meglepett amikor a kötet hátulján olvastam, hogy ez az Olvasóiskola sorozat egy része.
5 szint közül ez a harmadik,melyet már önállóan olvasó gyerekek számára ajánlanak.
Elsősorban én azért vettem meg,mert a kisfiam szereti Spongyabobot,és szerettem volna meglepni.
A nagy színes illusztrációk jól hozzák a mese hangulatát.
Feltűnik a történetben Tunyacsáp és Csigusz is,de alapvetően Spongyabob és Patrik tojás kereséséről szól.
Rövid de humoros történet.

Lilla_Miko>!
Erica Pass: SpongyaBob és a húsvéti nyuszi

Folytatom az Ismerd meg a Spongya Bobos történeteket!-maratont. Mondjuk kicsit furán néztek rám a könyvtárban, hogy ennyi idősen ezt kölcsönzöm ki, de megérte. ^^" Szerettem, mert Patrik sokat szerepelt benne, az ő poénjait vagy a hozzá kapcsolódókat nagyon szeretem. A rajzok tetszettek. Jót derültem az egészen.

Ancsani>!

Nyár közepén húsvéti sztorit olvasni? Hár persze :D
Szépen illusztrált kiadvány.
Spongyabob és Patrik a történetünk főszereplői a maguk kis idétlen stílusával. Hozta a mese hangulatát.
Tökéletes délutáni alváshoz való olvasmány volt. At elsősömnek ajánlom újraolvasásra. Tuti elvezni fogja.