Kate ​Kelly – A tettre kész Hírvadász 8 csillagozás

Eric Skillman – Felvidéki Miklós: Kate Kelly – A tettre kész Hírvadász

Kate Kelly – A tettre kész hírvadász mindig készen áll egy új kalandra! Akár az űrt kell megjárnia, akár tündérországot, akár egy tudományos konferencián kell helyt állnia vagy megmentenie a helyi szuperhőst…
Kate Kelly mindig határidőre adja le vezércikkét, hogy az olvasók másnap azonnal tájékozódhassanak a legfrissebb és legizgalmasabb kalandokról!
Eric Skillman (Liar's Kiss) és Felvidéki Miklós (Noname, Némajáték, Papp Laci, A fiú, akit Zsuzsinak hívtak) képregénye a digitális debütálás után először magyarul jelenik meg nyomtatásban, megelőzve a nemzetközi kiadásokat!

Eredeti cím: Kate Kelly – Action Journalism

Eredeti megjelenés éve: 2021

kilencedik.hu, Miskolc, 2021
98 oldal · puhatáblás · ISBN: 9786150127712 · Fordította: Kóbor Róbert · Illusztrálta: Felvidéki Miklós

KingucK P>!
Eric Skillman – Felvidéki Miklós: Kate Kelly – A tettre kész Hírvadász

Kate Kellyvel egy olyan világba pillanthatunk be, ahol bármi megtörténhet, és az alkotóknak köszönhetően sok minden meg is történik. Érdekes és izgalmas újságnak álcázott képregény. Egyetlen negatívum az, hogy nagyjából a feléig értem el, mikor lapjaira hullott az egész kiadvány, mint kiderült csak néhány példánynál készült ezzel a ragasztással és a kiadó nagyon kedvesen és gyorsan reagált a jelzésemre.
Nagyon élveztem és még olvasnék sokat ebből!

Sorsa>!
Eric Skillman – Felvidéki Miklós: Kate Kelly – A tettre kész Hírvadász

Hmmm, kicsit nehéznek érzem a véleményezést ennél a képregénynél. Egyrészt a rajzok szerintem tetszetősek, dinamilusak, ötletes a karakter design.
Másrészről néha furcsa a panelezés, nem volt egyértelmű miért történtek ekkora ugrások benne off .
És a sztorik… Nos aranyosak voltak, látok benne fantáziát, de úgy érzem itt sem én vagyok a célközönség. A humorral nincsen baj, szerencsére tök ízléses benne minden.