Kapcsolatteremtő ​gyógyítás 7 csillagozás

Eric Pearl: Kapcsolatteremtő gyógyítás

Miért érdeklődnek kiváló orvosok és egészségügyi kutatók szerte a világon azon rendkívüli gyógyulások iránt, amelyekről Dr. Eric Pearl páciensei hírt adnak? Mire véljük e páciensek beszámolóját halálos betegségeik hirtelen eltűnéséről? És miként lehet az, hogy ők is képesek lettek hozzáférni ehhez az új gyógyító frekvenciához? Eric Pearl gyógyító képességein kívül minden bizonnyal kiváló írói vénával is rendelkezik, mert hihetetlenül olvasmányosan és érdekesen tálalja a mondanivalóját.

Édesvíz, Budapest, 2009
336 oldal · ISBN: 9789635290130 · Fordította: Hegedűs Péter

adrica P>!
Eric Pearl: Kapcsolatteremtő gyógyítás

Hátszóval. Ebben a könyvben az a legnagyobb poén, hogy miután egész végig azt részletezi, hogy nincs szükség semmilyen technikára, módszerre, eszközre, beavatásra, hivatalos keretekre, utána azért elküldene egy tanfolyamra, ahol megtanulhatod ennek a technikátlan nem-módszernek a technikáját, és beavatást nyerhetsz abba, amihez nem kell beavatás. Többszázezerért.
Köszönjük, Emese, a valódi mondanivalót vettük, az üzleti részét megtarthatja magának. :)

Eric Pearl: Kapcsolatteremtő gyógyítás

Tetszett, ahogy a könyv felépítése elvezet a szerző megismerésétől, történetétől magához a módszer megtapasztalásához. Ha az ember kellően tud befelé figyelni, megtapasztalhatja valóban az átalakulási folyamatot, a Kapcsolatteremtő Energia jelenlétét, működését. Gondolom kellő kitartással, gyakorlással elsajátítható, felerősíthető az említett szemináriumok nélkül is, mert valóban „technikát” nem ad, de támpontokat a működtetéshez igen.

Regina_Lubowsky>!

Megvan a maga logikus oka mindannak, ami ezen a világon és rajta túl történik – és az egész tökéletesen ésszerű. Egy napon majd megérted Isten fenséges célját. Lois Pearl

Regina_Lubowsky>!

Amit magunk mögött hagytunk és ami előttünk áll, mind apróság ahhoz képest, ami bennünk rejlik. Ralph Waldo Emerson

Regina_Lubowsky>!

Mindenki azt tanácsolta: „Ne őt vedd fel! Fel ne vedd ezt a nőt!” Nekem azonban őt kellett megszereznem. Egyrészt azért, mert volt valami a szemében, ami Babára emlékeztetett. Másrészt pedig azért, mert képtelen voltam elhinni, hogy ilyen ember valóban létezhet. Még egyszer megpróbáltam lebeszélni magam arról, hogy őt vegyem fel, és megszívlelni a tapasztaltabbak szavát, akik a segítségemre siettek a rátermett rendelői személyzet kiválasztásában, de ez a nő megbűvölt. Semmi értelme nem volt a lényeget logikával takargatni. A dolog igazi szerelem-gyűlölet kapcsolattá fejlődött. Én szerettem őt – a páciensek gyűlölték.

Regina_Lubowsky>!

Szinte hallom a címszöveget: „Zsidó cigányasszony Venice Beachen 333 $-t szed el egy gyanútlan kiropraktikőrtől … — Felvillan a képernyőn a képem, Palimadár aláírással –… ráveszi az orvost, hogy további 150 $-t fizessen neki havonta élete végéig, cserébe gyertyákat gyújt az oltalmazására… A filmet 23.00-kor láthatják.”

Kapcsolódó szócikkek: Venice Beach, Los Angeles
Regina_Lubowsky>!

Mármost nem tudom, te hogy vagy vele, de nekem kissé nehezemre esik elhinnem, hogy ha Mihály Arkangyal el akar látogatni a Földre, a vállalkozása sikere azon áll vagy bukik, hogy mintegy 30 ember ide irányítja-e az „om-ozásával”.

Regina_Lubowsky>!

A „jobban lenni” meghatározás túlságosan behatárolja a gyógyulást. Ez a fajta gondolkodás megfoszt minket születésünknél fogva megillető jogunktól, hogy közvetlen és bensőséges kapcsolatban legyünk Istennel/ a Szeretettel/ az Univerzummal, és ekként ön fenntartó és öngyógyító lényekként éljünk. A gyógyulás persze jelentheti azt is, amire gyakran gondolunk a hallatán: a tünetek, betegségek, bántalmak és más észrevehető akadályoztatások enyhülését a tökéletes működés szintjéig. … Vagyis a gyógyulás lényegét így fogalmazhatnánk meg: egy olyan akadály vagy zavaró tényező eltávolítása, mely elválasztott minket az univerzum tökéletességétől.

Regina_Lubowsky>!

Ha gyógyító vagy, illetve az akarsz lenni, a feladatod egyszerűen annyi, hogy figyelj, azután nyílj meg annak az energiának a befogadására, mely lehetővé teszi számodra, hogy a páciensed gyógyulásának katalizátora légy. A gyógyulás egy döntés, melyre a páciens az univerzummal közösen jut el.