Die ​kleine Raupe Nimmersatt 7 csillagozás

Eric Carle: Die kleine Raupe Nimmersatt

Die kleine Raupe Nimmerstatt ist DAS Lieblingsbuch für Kindergärten und andere Institutionen mit Kindergruppen. Der Grund dafür liegt in den vielseitigen Möglichkeiten zur Interaktivität, die
dieses Buch durch seine Geschichte und seine besondere Ausstattung bietet.
Diese Riesenausgabe des Kinderbuchklassikers ist ideal, um sie mit mehreren Kindern gemeinsam zu betrachten und damit zu spielen. Die extrem stabile und kindersichere Ausstattung dieser Ausgabe sorgt dafür, dass diese Raupe durch viele, viele Kinderhände gehen kann, um immer wieder neu zu einem wunderschönen Schmetterling zu werden.

Eredeti megjelenés éve: 1969

DTV, München, 2003
36 oldal · ISBN: 9783423079228 · Illusztrálta: Eric Carle

Algernon P>!
Eric Carle: Die kleine Raupe Nimmersatt

Egy bécsi könyvesboltban lapoztuk végig, de @brena-val ellentétben én simán megvenném a gyerekemnek a könyvet, kihajtogatós, kinyílós térbeli könyv, és nagyon szép rajzok vannak benne :)
Szerintem mindenkinek kell, hogy legyen legalább egy ilyen könyve.
(nekem is volt, bár tény, pár évvel később, mire kezembe került, már darabokban volt).

brena>!
Eric Carle: Die kleine Raupe Nimmersatt

Szintén könyvesboltban „olvastam”, igazából átlapoztuk ( @Algernon -nal).Nagyon vagány,kinyílós cuccok vannak benne,kihajtogatós vagy hogy mondják ennek. Nekem a pillangó tetszett a legjobban, olyan szép színes volt! Amúgy egy aranyos könyv,de nem venném meg a gyerekemnek (ha lenne),mert se perc alatt szét lehet szaggatni az ilyen kihajtós könyveket…utána meg marad egy saláta…:)