Túléltem 20 csillagozás

55 trauma/írás
Erdődi-Juhász Ágnes (szerk.): Túléltem

A TÚLÉLTEM 55 trauma/írás különleges kötet. A szerzők a legbelsőbb titkaikat osztják meg ebben a könyvben: életük legnehezebb, legfájdalmasabb emlékeit. A traumáikat. Az írások többsége a Péterfy Akadémia Trauma/írás kurzusán született, ahol csodálattal és megrendüléssel tapasztaltam, mennyi erő, mennyi elszántság kell ahhoz, hogy valaki azt mondhassa: végre elmondtam. Végre megírtam. Túléltem. Péterfy-Novák Éva

A művek szerzői: Szabó Dóra, Lovass Adél, Gyuris Anett, Szalai Gabriella, Pengő Edit, Rezeda Réka, Erdődi-Juhász Ágnes, Bankó-Erdősi Viktória, Pető Andrea, Ágoston Andrea

Könyvmoly33>!
Erdődi-Juhász Ágnes (szerk.): Túléltem

Elég traumatikus könyv még így olvasva is, nemhogy átélve, amúgy pedig zseniális írás, és nagyon megérintett egy-két történet. ezzel a könyvvel nem lehet gyorsan haladni az biztos.

Szilvida>!
Erdődi-Juhász Ágnes (szerk.): Túléltem

Néhány írás különösen mellbevágó, lélekfacsaró volt. Nem egy könnyed, esti olvasmány, de minden percet megért az olvasása. Mélyen meghatott.

Gréti_Harmati>!
Erdődi-Juhász Ágnes (szerk.): Túléltem

Nem egy gyorsan olvasós könyv. 55 történet, néhány összefüggő, de javarészt egymástól független kb. 3-8 oldalas írások. Nem lehet vele gyorsan haladni, mert szinte az összes megszólít, érzéseket kelt, és veled marad olvasás után. Köszönöm a szerzőknek, hogy ilyen bátran megírták.

sencs P>!

Letörli a könnyeimet és azt mondja, ne izguljak, ez előfordult mással is, és majd hamarosan belejövök. Ez nagyon jólesik… annyira, hogy ennél jobban csak egy kiadós pisilésnek örülnék.

sencs P>!

Termékeny talajba hullott egy ismeretlen részünk.

sencs P>!

Vidám és szomorú gondolataim úgy zakatolnak együtt, mint egy vonat kerekei a sínpáron, ahol a jobb oldal egyszerűen nem távolodhat el a baltól.

sencs P>!

Szavait hallgatni olyan, mintha önként sétálnék be egy csalánmező közepébe – tudom, hogy fájni fog, mégis képtelen vagyok előre látni, mennyire ég majd később a sok csípés.