Mesepelyhek 3 csillagozás

Magyar írók ajándékai a gyerekeknek

Kedves Gyerekek!

Sok magyar író együtt elhatározta, hogy idén addig is örömet szeretne szerezni nektek, míg megérkeznek a várva várt Ünnepek, és remélhetően utána is szívesen hallgatjátok majd ezeket a kis történeteket. Fogadjátok olyan szeretettel ezt a hangos mese összeállítást, amilyen szeretettel mi elkészítettük.

Eredeti megjelenés éve: 2021

A művek szerzői: Palásthy Ágnes, Erdei Barbara, Balla Kálmán, Aux Eliza, Engler József, Bank Eszter Katalin, K. László Szilvia, Földi Kinga, Váczi B. Nikoletta, Gergely-Péch Éva, Sütő Fanni, Bubrik Zseraldina, Váczy Virág, Galambos Tamás, L. J. Wesley

Magánkiadás, Sopron, 2021
ISBN: 9786158122139 · Felolvasta: Engler József

Hannelorka >!

Engler József (szerk.): Mesepelyhek Magyar írók ajándékai a gyerekeknek

Sajnos ez nekünk nem volt találat. Pedig a mesék kreatívak és aranyosak. A kislányom nem bírja a meséket végighallgatni. Engem nagyon idegesít Engler hangja, nem tehetek róla. Mindenesetre nagyon szép kezdeményezés, ezt nagyra értékelem.

Annus82>!

Engler József (szerk.): Mesepelyhek Magyar írók ajándékai a gyerekeknek

Nálunk nagyon bejött. A két gyerek imádta, sőt, még mi is szívesen hallgattuk a párommal. A mesék aranyosak vidámak, a hanganyag szórakoztató. A gyerekek lelkemre kötötték, hogy köszönjem meg Engler József bácsinak a sok kedves mesét és a csodálatos előadását – így mi köszönjük, mert nagyon szeretjük és nagyon tetszett. Remélem, máskor is készül majd valami hasonló.