Tájfotózás ​és épületfényképezés 1 csillagozás

Lépjünk be a profi táj- és épületfotósok világába!
Enczi Zoltán – Richard Keating – Imre Tamás: Tájfotózás és épületfényképezés Enczi Zoltán – Richard Keating – Imre Tamás: Tájfotózás és épületfényképezés

A kiállítások, magazinok, internetes oldalak fantasztikus felvételeken keresztül mutatják be a világot. A legtöbben úgy gondolják, hogy mindez kizárólag a milliós felszerelésen múlik, a hobbifotósnak esélye sincs hasonló szintű fotókra. Ez természetesen nem igaz. Egy jól időzített expozíció, egy bátor trükk remek felvételekkel ajándékozhat meg minket, ha pedig ehhez némi technikai ismeret, szépérzék és megfelelő felszerelés párosul, a siker garantált. A több mint 70%-ban megújult harmadik kiadásunkból a témák részletes leírása mellett a kifejezetten profi módszerek, tippek sem maradhattak ki. Foglalkozunk a különböző megvilágítási helyzetek, napszakok jellegzetességeivel, a képek színhangolásával, körüljárjuk a drónos felvételek rejtelmeit, bemutatjuk a mozgóképből kivett pillanatképek titkait, majd részletesen ismertetjük a perspektíva korrekciós objektíveket, az impresszionista stílust, valamint a bokeh-panorámát. Hiszen ezek a díjnyertes táj- és épületfotók receptjei

160 oldal · puhatáblás · ISBN: 9789638953957 · Fordította: Enczi Zoltán, Richard Keating, Imre Tamás