Veszélyes ​házasság (Zeynep 2.) 62 csillagozás

Emy Dust: Veszélyes házasság

Megannyi megpróbáltatás után, Zeynep sorsa még mindig kétséges. Megnehezíti a mindennapjait, hogy már nem csak a saját életéért felelős, döntései a szerettei jövőjét is befolyásolhatják. Még csak nem is sejti, hogy a múltban olyan titkok rejtőznek, amelyek ismeretében magabiztosabb lehetne, ahogy a felszínre kerülő igazság össze is törheti.
Hasan töretlenül lép újra színre, hogy helyrehozza a hibáit és közelebb kerüljön Zeynephez, aki nemcsak az életét, de az érzelmeit is felkavarta. A sötét oldal is tartogat számára olyan titkokat, amiket nem is sejt, de gyökeresen megváltoztatják az életét.

Egymásra találhatnak a titkok és hazugságok ellenére is? Képesek helytállni a nehézségek között?

Isztambul varázsa, a Kelet íze és egy szerelem, amit mindenki megakadályozna.

Magánkiadás, Budapest, 2019
Magánkiadás, Budapest

Hasan Hazim Samek

klara_matravolgyi>!
Emy Dust: Veszélyes házasság

Úgy szerettem a mogorva ám csupaszív Hasan és a makacs de méltósággal teli Zeynep kapcsolatàt. ♥

Ruby_εïз IP>!
Emy Dust: Veszélyes házasság

Nagyon el voltam maradva Emy Dust könyveivel, így most bepótoltam az elmaradásomat. Igaz a Zeyneppel hülyeséget csináltam, mert 3 (!!) éve olvastam az első részt, és annyira nem rémlik, mi volt, csak annyi, hogy Zeynep kicsit sok, Hasan pedig szimpatikus volt.
Azt szeretem az írónő könyveiben, hogy mindig a realitás talaján marad, és teljesen hihetőek a történetei, nincsenek légből kapott dolgok a könyveiben. Nekem ez a történet is teljesen élethű volt a két fél kapcsolatával, életútjával, hogyan váltak azzá, amik a regény végére lettek. Elejétől a végéig építkezik a sztori és a karakterek. Nagyon szép és tiszta gondolatok vannak benne, amik első ránézésre nem illenek a sztorihoz, jobban bele kell képzelnünk magunkat a karakterek szemszögébe, és akkor totálisan összeáll a kép.
A sorozatot ajánlott egymás után olvasni, nem 3(!!) év csúszással… :') Akik szeretik a valódi romantikus történeteket egy kis izgalommal, azok ezt se hagyják ki!

sarahangel P>!
Emy Dust: Veszélyes házasság

Nagyon vártam a folytatást, szerencsére nem kellett csalódnom. Zeynepet az első részben is kedveltem, azóta még jobban, mert már nem hagyta magát, többé nem az az ijedős kislány, aki volt. Hasan is jellemfejlődésen ment keresztül, bár meg kell mondanom, én eddig is szerettem. Az a folyamat viszont, hogy hogyan keveredett ki az alvilág sötétségéből, és vált jobb emberré, számomra teljesen hihető volt.

Egy olyan történetszál volt, aminek nem örültem spoiler.

Aminek viszont nagyon örültem spoiler

Fordulatos, egyben szép történet, a végén is szépek a gondolatok, és persze az is érthető spoiler. Így egy hihető, és egyben jó lezárást kaptunk. :)

Minden_hétre_egy_könyv_kihívás P>!
Emy Dust: Veszélyes házasság

Ez a rész már jobban tetszett, mint az előző, Hasan is szimpatikusabb lett, tetszett, ahogy próbálja elnyerni Zeynep kegyeit. :)

Angieolvas>!

Csodálatos volt! ♥
Annyira megszerettem ezt a párost. A morgós Hasant és a bajkeverő Zeynepet. Ez a befejezés tökéletes volt. Nagyon megkedveltem Emy Dust stílusát (már a vámpíros regényét is imádtam) valószínű, hogy a többi könyvét is elolvasom. :)

pufivipi>!
Emy Dust: Veszélyes házasság

Imádtam! Csak még egy fejezet és abbahagyom, hát nem bírtam letenni…
Nagyon vártam már a folytatást és nem okozott csalódást. Izgalmas, lassan mindenre fény derül. Hasan keménysége végig megmarad, de őt így szerettem. Végre nem egy nyálas karakter. Zeynep határozott, kicsit már túl konok, de eszméletlen jó kis páros. Az idei év egyik kedvencei lettek.
Emy Dust bekerült a kedvencek közé, nem is tudom hová tud még fejlődni, mert ez tökéletes volt.

_Lexy_>!
Emy Dust: Veszélyes házasság

Ha az első részre 5 csillagot adtam, akkor erre minimum 10-et adnék. Méltó folytatása volt az első kötetnek. Ott folytattuk ahol abbahagytuk.
Ez a rész is tele volt izgalommal, akcióval, szenvedéllyel, ármánnyal és persze némi rózsaszín romantikával.
Zeynep az első részhez képest sokat fejlődött, már jobban ki, mert állni magáért, és néha emiatt kicsit idegesítő is volt. Megmaradt a vagány erős női karaktere, csak némi hiszti királylány stílust is magára öltött. Ettől eltekintve szép karakterfejlődésen ment át.
Hasan-t egyszerűen nem lehet nem szeretni. Imádtam olvasni az ő részeit, a maga módján próbálta helyrehozni a dolgokat, ami többé-kevésbé sikerült is neki, csak olykor nem azt a reakciót kapta, amit várt volna. Nem is baj, hogy meg kellett küzdenie a vágyott boldogságáért, mert emiatt vált azzá, akivé. Örültem neki, hogy a személyisége nem változott akkorát, hogy ne legyen hiteles.
Ebben a részben továbbra is nagyon utáltam Hasan anyját és Elifet, jobban, mint az elsőben és Aslan sem lett a szívem csücske.
Rafiki-t és Asu-t nagyon sajnáltam. spoiler.
Egy szó, mint száz, mind a két részt imádtam és repültek is a kedvencek közé. Biztos, hogy elő fogom még venni őket, és újra elmerülök majd Isztambul sötét bugyraiba.

inci81 P>!
Emy Dust: Veszélyes házasság

Teljesen elvarázsolt ez az olvasmány!

Az első rész után türelmetlenül vártam a folytatást, így nagyon örültem, amikor napokkal ezelőtt végre a kezemben foghattam a regényt.

Egy gyönyörűen megírt különleges történet ez, amely egy nem mindennapi szerelemről mesél az olvasónak!

Egyszerre édes és vicces, valamint megrázó és durva.

A lelkem legmélyéig hatolt az a hatalmas érzelmi kavalkád, ami a történetben megjelent.

Tetszett Zeynep lázadó szelleme, az, hogy nem hagyta magát.

Hasant pedig egyenesen imádtam szinte az első pillanattól. Jó ember volt ő igazából, aki nem volt tökéletes, de pont ez miatt varázsolt el annyira.

Több könyvét olvastam már Emy Dustnak, de meg kell mondjam, hogy Zeynep története lett mindközül a kedvencem.

Tünde_Vágási>!
Emy Dust: Veszélyes házasság

Iszonyúan tetszett. Annyi minden történt benne. Sokszor csak kapkodtam és csóváltam a fejemet, hogy te jó ég, mi lesz ebből. Hasan fokozatosan változott. Lehullott róla ridegség és a közöny a szerelme hatására. Amit imádtam. Nem csodálom, hogy Zeynep is fenntartásokkal viselkedett eleinte vele szemben, és a tökéletes befejezés sem váratott magára. A sok megpróbáltatás ellenére várható volt, hogy egymás mellett fognak kikötni.
Emy egyre több könyve akad a kezembe, előszeretettel vásárolom meg őket és idáig nem csalódtam. Felülmúlta a várakozásaimat. Ami felvet egy kérdés. Mikor érkezik a Vámpírok és farkasok folytatása. Most a szemem előtt Madox folytatása lebeg. Mondom ezt úgy, hogy Jeff párti vagyok :D

Zsanett_Cseke>!
Emy Dust: Veszélyes házasság

Izgatottan vártam a második részt és egyben olvasva az elsővel nem csalódtam, fantasztikus történet bontakozott ki előttem . Minden sorát imádtam. Köszönöm az élményt, hogy olvashattam.

sarahangel P>!

Csak én érinthetem gyönyörű testét, csak én csókolhatom édes ajkait, miközben remegve mondja ki a nevemet. Csak nekem csilloghatnak gyönyörű szemei, és értem doboghat a szíve, amit mocskosul összetörtem.

Kapcsolódó szócikkek: Hasan Hazim Samek
fairy22e>!

Túlságosan különbözött a világunk, hogy egymásra találjunk, mégis egy lett az utunk, ami, ha nem is indult a legtisztábban, már nem volt róla lehajtó. A sötétséget elsöpörte a tiszta önzetlen szeretete, szerelme, amivel megváltoztatta az életemet. Elfogadott a hibáimmal és a mocskos múltammal együtt, amit a hátam mögött hagytam.

vklara >!

Feléledt bennem valami, nem tudtam kihagyni a lehetőséget a szurkálódásra.
– Fegyver nincs a kosárban? – kérdeztem komolyan a nőtől, és nyújtottam a anyakamat, hogy belelessek.
– Hogy mondja, drágám? – döbbenten nézett.
– Az úr nem ismeri a virágokat, de ha lenne egy…
– Zeynep! – nyúlt át az asztalon Hasan és dühösen megfogta a kezemet, hogy fejezzem be az ostoba társalgást. – Nem kérünk. – intett a nőnek, hogy menjen.
– Talán nincs igazam? – húzódtam hátra, hogy elengedjen. – Mi mást adhatnál, ha egy csepp kedvesség sincs benned?
Sötét tekintettel nézett, miközben mély levegőt vett.

fairy22e>!

-Erre nem leszel képes, fiam.
Szándékosan basz..t, hogy még mindig a fiának hív?
– Azt majd meglátjuk! Ne felejtsd el, hogy én juttattalak oda, ahol most vagy, és én is foglak lesöpörni!

fairy22e>!

Ijedten szorítottam két kézzel a karját.
– Összevont szemöldökkel nézett rám, majd lepillantott a kezeimre.
– Most mi van? – húztam fel a szemöldököm.
– Mihez kezdenénk most a virággal? -kérdezte elégedett vigyorral.
Hogy a francba tud ennyire nyugodt maradni?
Megvontam a vállam és közelebb húzódtam hozzá. Hagytam, hogy élvezze a győzelmét.

fairy22e>!

– A feleségem vagy! Nem fogsz így beszélni velem.
– Nem vagyok a feleséged! – nézett rám dühösen és a karomat fejtegette le a derekáról.
-Dehogyisnem!
K..vára remélem, hogy nem tudta elintézni a bátyja, hogy semmissé tegyék, a házasságunkat!
Ajkai megnyíltak, hogy válaszoljon, de valaki kopogás nélkül nyitott be az ajtón. Abban a pillanatban leengedtem a karomat.
– Merdan kisasszony, de jó, hogy még itt van! – Vidám női hang csendült fel.
– Ha még egyszer valaki így szólít, lelövöm – morogtam szinte csak tátogva.