Karácsonyi ​karakter boom 11 csillagozás

Emy Dust: Karácsonyi karakter boom

Ebben a rövid sztoriban az eddigi összes történetem szereplői visszatérnek.

Azoknak, akik nem ismerik még minden regényemet, spoilert tartalmazhat.

De olvashatod csupán rövid kikapcsolódáshoz is.

Jó szórakozást!

Magánkiadás, Budapest, 2018

sarahangel P
Emy Dust: Karácsonyi karakter boom

Érdekes ötlet volt összehozni Emy Dust különböző történeteinek a karaktereit egy sztoriban, és még az spoiler is megemlíteni. :)

Volt benne egy-két, számomra még ismeretlen szereplő, de így is élveztem. Jack még mindig a favorit, jókat nevettem rajta. *-*
Köszönöm a lehetőséget, kedves @Emy_Dust, hogy olvashattam a történetet, vicces és jópofa volt. :)

turanett P
Emy Dust: Karácsonyi karakter boom

Ez elég érdekes volt. De nagyon tetszett. Vicces Emy Dust világát egy füzetecskében olvasni.

Molymacska P
Emy Dust: Karácsonyi karakter boom

Le kell szögeznem, hogy hihetetlen nagy perverzióm kiegészítő köteteket olvasni (úgy hogy nem olvastam a rendes köteteket) mert ebből látható, hogy az író hogyan ír, és érdemes e elkezdeni a könyveit.
Az első észrevételem, hogy a borítóval ellentétben (ami számomra iszonyúan gagyi) a szöveg nem volt rossz. Nem mondom, hogy a kedvenc íróm lesz, de azért a szöveg gördülékeny és elég normális volt, hogy kellemes olvasmány legyen.
Aztán kiderült, mitől is karakter boom. Mert ugye mindenki találkozni akar az írónővel aki elvileg mindenkivel elég szépen $@!%. 30 oldalon ez egy picit sok volt, hogy mindenki csak sajnálkozott, milyen sanyarú sors jutott nekik (kivéve akinek megvolt a happy end) s elég egysíkúvá vált (ellenben volt olyan történetszél, amely felkeltette az érdeklődésem)
Nem mondom azt, hogy rohanni fogok a könyvesboltokba Emy Dust kötetekért, de egy talán majd valamelyik könyvvel folytatjuk kijelentést azért megejtenék. Mert nem volt az olyan rossz, attól függetlenül, hogy nem igazán volt karácsonyi.

papeerzsepi
Emy Dust: Karácsonyi karakter boom

Még ilyen koncepcióval sem találkoztam még, mindenképp egyedi…
Tetszik a stílus ahogyan ír Emy Dust. Mindenképpen figyelem felkeltő kis szösszenet, hogy kedvet csináljon a többi a művéhez.

Ferger_Annamária I
Emy Dust: Karácsonyi karakter boom

Azt az elején közölném, hogy egyelőre még nem olvastam könyvet Emy Dusttól. Ez a kis szösszenet könyv egyszerre váltott ki belőlem bizarr hozzáállást és ámulatot. Tovább ment, mint eddig bármelyik író, és a megálmodott karaktereket még inkább életszerűbbé varázsolta. Remélem ezek után sikerül majd elolvasnom a könyveit, hogy kicsit én is képbe kerüljek a szereplőkkel.

Detty77
Emy Dust: Karácsonyi karakter boom

Még soha nem olvastam ilyen sztorit, ahol mindenkiről egyben kapok egy kis “szösszenetet”♥ Nagyon tetszett, humoros és kedves boom♥

Molymacska P

– Mi van? Mi ennyire vicces? – kérdezte Brian, és az orra olyan piros volt a hidegtől, mint a mesékben a rénszarvasnak.
– Öregem, rólad már csak az angancsok hiányoznak!