A ​szerelem ára 22 csillagozás

Emy Dust: A szerelem ára

Lara és Petra évek óta a legjobb barátok és szomszédok is. Ugyanazokkal a problémákkal küzdenek, mint a legtöbb fiatal. Mindketten a szerelmet keresik. Váratlanul egy új srác jelenik meg, aki mindent fel fog borítani. Elég erős a barátságuk, hogy kitartsanak egymás mellett? Több titok és fogadás nehezíti meg mindennapjaikat, miközben fel kell ismerniük, hogy kik azok, akik őszintén közelednek feléjük. Kalandos út áll előttük, ahogyan előtted is, kedves olvasó, mert ez a két lány minden őrültségbe belemegy. A nevetőgörcs garantált, aminek a végén talán megtalálják a szerelmet.

Magánkiadás, Budapest, 2018
Magánkiadás, Budapest, 2018

sarahangel>!
Emy Dust: A szerelem ára

Lara és Petra történetéről már ’hallottam’ korábban Emy csoportjában, de nem olvastam el a részleteket, mert úgy döntöttem, megvárom, amíg kijön a teljes történet. :)

Picit talán más, mint az eddigi Emy-könyvek, ez inkább egy könnyedebb történet fiatal szereplőkkel. Mindenesetre egy idő után jól belezavarodtam a történetbe, sok szereplő volt, és nem tudtam, hogy ki mit akar, kinek mik a szándékai – bár a fülszöveget olvasva ezt nem véletlen érezhettem így. ;) Azt sem tudtam biztosan, csak tippeltem, hogy melyik lánynak ki lesz a párja a történet végére (félig jött be a tippem ;)).

Brandon volt az a szereplő, akit végképp nem tudtam hova tenni, annyira bunkó tesónak tűnt, de közben sejtettem, hogy spoiler.

Egy-két dolog tehát bejött a tippjeim közül, de összességében mondhatom, hogy nem volt egy kiszámítható könyv. ;)

Nem tudtam, hogy a csoport alakította egy-egy mondattal a napi részeket, ahogy ez a kis infó a könyv végéből kiderül. Mindenesetre érdekes és jó ötlet volt. :)

Emy Dust: A szerelem ára

Egy laza szerelmi történet, ahol leginkább a kamaszkori szerelem, naivság van terítéken.
Könnyen olvasható kisregény, ami egy könnyed nap zárására szinte tökéletes.

Bővebb véleményemet itt olvashatod el róla: http://anarchiakonyvblog.cafeblog.hu/2018/06/20/emy-dus…

nypiro P>!
Emy Dust: A szerelem ára

Első könyvem az írónőtől, bár már régóta soron van. Most egy kihívás lökött egyet rajtam, és elkezdtem. Régóta figyelem a munkásságát, olvasom az értékeléseket, csoportban is figyelgetek.
A történet nem túl izgalmas, középiskolás szerelem. Az elején csak kapkodtam a fejem, hogy Nick és Lara mikor ismerkedtek meg, szerelmesedtek egymásba, mert úgy éreztem, hirtelen csak belecseppentünk a tengerparti részbe és onnan megy a történet. De az előtt mi volt? Hol vannak a szülők? Hétvégék? Hanyadik évfolyamba járnak? Mikor Dylan a képbe került kicsit tisztult a dolog. Petra egy igazi h@lye pi@a lett, nem éppen elgjobb barátnő. Ha probléma van lelép? :(. Kicsit sok lett időnként Lara nyafogása, most éppen nem is tudom kivel akarok lenni. spoiler
Nem gondoltam volna, hogy Brandon miket forgat a fejében.
A szerkesztés hiánya nagyban látszik a könyvön, remélem átdolgozod majd kedves írónő, mert igen jó a szerkesztőd :D
A levonás a nyafogás és a szerkesztetlenség miatt van.

DeathQueen>!
Emy Dust: A szerelem ára

„Csak, hogy tudd! Nincs lehetetlen csak tehetetlen!”

Bevallom ebben a könyvben először a borítója fogott meg. Leginkább emiatt is voltam kíváncsi, hogy mit rejt a belseje. Egy kicsit összecsapottnak érzem a könyvet. Egyes részeknél csak néztem, hogy ebből hogyan jutottunk el a másik jelenetig. Alapvetően ez egy nagyon jól megírt történet. Petrát az elején még mondhatni kedveltem is, de a végére már rendesen gyűlöltem. Egyből lelép, amint akad valami gond… Lara „hisztijével” nem tudtam mit kezdeni. A fiúk karaktereit meg nem tudtam nem szeretni.

Barbi0613 P>!
Emy Dust: A szerelem ára

Az első oldalakat alig bírtam olvasni, annyira nevettem xDDD
Egy könnyű kis sztori :)
Szívesen olvasnám ami a másik csajszi happy endjét is ^-^

Bookaholic77 >!
Emy Dust: A szerelem ára

Nagyon könnyed, humoros könyv. Kamaszokról nem csak kamaszoknak!! Nagyon sokat nevettem! Ez volt az első könyv, amit az írónőtől olvastam, nem bántam meg! Ajánlom mindenkinek!

inci81 P>!
Emy Dust: A szerelem ára

A szerelem ára egy könnyed kis történet, amely igazán üditően hat az ember mindennapokban megfáradt lelkére.
Egy rövid, vidám olvasmány, amely garantáltan jobb kedvre derít.

Hársi_Era>!
Emy Dust: A szerelem ára

Tipikus kamaszos történet volt. Tetszett ahogy a két csaj hozta a formáját a pasik előtt. Petra igazi szókimondó lány volt, Lara azért visszafogottabb.
Néha mindkettőjük idegesítő volt. A szerelem ára – Hát elgondolkodtam, hogy miért ez a címe, és miért ilyen a borító, hisz nem nagyon volt pénzről szó. Valami csavart vártam volna.

Dianka>!
Emy Dust: A szerelem ára

Olvastam már az írónő több művét, így tudom, hogy sokkal-sokkal többre képes, ez a történet olyan kezdeti szárnypróbálgatás, ami kibővítve, kidolgozva egy nagyon jó kötet lehetne. Olyan szórakozásnak elmegy, de sajnáltam, hogy nem egy átfogóbb, összetett dolog, inkább csak szituációk halmaza. Semmit nem tudunk a szereplőkről, hány évesek, hol élnek, hova járnak suliba, stb. még a teljes nevük sem derül ki. A legnagyobb „baj” hogy karakterek sincsenek, talán Larát ismerjük meg legjobban mivel az ő szemszögén látjuk az eseményeket. Petrát, „a legjobb barátnőt” eleinte kedveltem, de a viselkedése egyre visszatetszőbb lett. A pofája akkora, mint a bécsi kapu, nincs olyan riposzt, amire ne tudna keményen, epésen visszavágni (amit kicsit irigylek). Nicken nem igazodtam ki, fűzi a csajokat ezerrel, a légből kapott „halálos” szerelme Lara iránt nagyon hihetetlen és valószínűtlen volt, a „finomabb” megközelítés „emészthetőbb” lenne…

Vörösné_Judit>!
Emy Dust: A szerelem ára

Szeretem ezt a könyvet. A csoport alkotta Emy segitségével és azt mondhatom jó lett.

Anarchia_Könyvblog>!

– Ez az, csókolj meg! Olyan rég várok már erre! – belelkesedett és vadabbul körözött, csapkodott a számban. Aratásnál kifejezetten örülnének ennek a technikának a mezőn, de nálam beterítette nyállal az egész arcomat. Csak úgy tudtam kiszabadulni, hogy felsikítottam.
– Ne haragudj, megijesztett az a valami. – magyarázkodtam.

Anarchia_Könyvblog>!

– Szia – suttogva köszöntem vissza, még mindig a kilincset szorítottam, ami a tenyerem alatt felforrósodott.
– Szeretlek, és bebizonyítom neked, hogy a barátnőd tévedett velem kapcsolatban. – félig mosolyra húzta ajkait, amitől még helyesebb lett az arca, mintha nem lett volna már elég vonzó.

Karinaa7 P>!

– Mondták már neked, hogy földönkívüliek a szemeid? – kérdeztem tőle, karomat a nyakába akasztottam és ámultam az arcán.
– Földönkívüliek? – kérdezett vissza mosolyogva.
– Úgy értem a színe! – vihogytam, azon, hogy leufóztam.