Vow ​of Devotion (Vow 4.) 1 csillagozás

Emma Renshaw: Vow of Devotion

One look.

Just like that.

That’s all it takes for me to know I wanted Ava for more than one night. She takes a single look at me and only sees a player.

The young, single mom doesn’t give her trust easily. Convincing her I want more than a one night stand is the best thing I’ve ever done until it all crashes down around me.

As I’m framed for crimes I didn’t commit, I fight to prove my innocence and battle to convince Ava and her daughter to stay.

238 oldal · ASIN: B07KX95QHF

DarknessAngel>!
Emma Renshaw: Vow of Devotion

Jamest nehéz überelni, ez van. Sokkal jobb történetet vártam, főleg mivel ez Hudson könyve, akit egy-kettő megszerettem már az előző részekben, de sajnos valami itt bizony hiányzott.
Szerintem nekem az nem feküdt, hogy mennyire le volt egyszerűsítve a sztori. Olyan volt, mintha az írónő nagyon sietett volna megírni, így minden olyan gyorsan történt. Mondjuk én szeretem, amikor egy könyvben a szerelmi kapcsolat nincs túlbonyolítva, de itt valahogy ez most nem jól jött ki. Az is egy kicsit zavar, hogy Ava munkájával kapcsolatban alig kaptunk valamit. Engem érdekelt volna még pl. annak a kisfiúnak és az anyukájának a sorsa. Mi lett velük később?!
A szereplőket azért szerettem, mert Hudson egy nagyon sármos és szerethető pasas, aki tényleg könnyű megkedvelni, Ava pedig szintén kedvelhető a 6 éves kislányával együtt. Mindig leírom, de nem érdekel. Én totál oda vagyok az egyedülálló szülők témáért könyvekben, így természetesen már csak ez miatt is tetszett. Nem is, inkább az a helyesebb megfogalmazás, hogy csak ez miatt tetszett és a cukibb romantikus jelenetek miatt. A két főszereplő között viszont nem nagyon lehetett érezni a kémiát, de attól még aranyosak voltak. Kb. úgy éreztem magam, mint a második résszel kapcsolatban.
Egyszerűen gyors ez a sztori és kész, de megadom a négy csillagot, mert attól még élveztem olvasni. :)

Vow sorozat · Összehasonlítás