Az ​alkony titka (Az alkony... 2.) 18 csillagozás

Emma Raven: Az alkony titka

Emma Raven Az alkony sorozatának második kötete. Selma élete nagy kalandja előtt áll: barátaival és kaszkadőrmutatványokra is képes, csodás lovával dublőr lesz egy mozifilm forgatásán. A helyszínen, egy képeskönyvbe illő ősi kastély falai között azonban váratlan fordulatok történnek. A filmcsillagok káprázatos világa mellett nem egy, de két kísértet is él, s a rátermett, vakmerő gyerekeknek hála, a kastély régi titkára is fény derül az alkony homályában.

Eredeti cím: Twilight Mystery

Eredeti megjelenés éve: 2008

PonyClub, 2008
152 oldal · ISBN: 9789639749276 · Fordította: Nagy Nóra · Illusztrálta: Jennifer Bell

SayanKimblee>!
Emma Raven: Az alkony titka

Könnyed kis olvasmány,ugyanakkor szórakoztató is. Emma Raven – szokásához híven – játszva leköti az olvasó figyelmét, így akár egy szusszanásra is el lehet olvasni ezt a könyvet. Egy kicsit kiszámítható az események alakulása, de a sztorivezetés gördülékeny, és a szereplők is szimpatikusak. Selma azért lett a kedvencem, mert számára mindig a lova az első, nem hagyja, hogy valamelyik fú megbolondítsa – vagyis nem szentel rájuk a megérdemeltnél több figyelmet :)

Fanni156>!
Emma Raven: Az alkony titka

Ez volt az egyik legjobb könyv amit valaha olvastam!!! Imádom és hamarosan meg lesz a másik két kötet is! (ugyanis a második kötetet olvastam el először)Csak ajánlani tudom!

Molassy_R>!
Emma Raven: Az alkony titka

Az első könyvek közé tartozik, amiket elolvastam életemben és az első könyv amit többször is kiolvastam. A történet maga közel áll a szívemhez, van benne minden, ami kell: kastély, szerelem, rejtély, filmforgatás, szellemek…
Kis általános iskolás voltam, amikor a kezembe került ez a könyv és most felnőtt fejjel is épp' annyira élvezem az olvasását, mint gyerekként. :)
Fordulatos, izgalmas, magával ragadó. Kár, hogy beskatulyázza a Pony Club logó, mert tökéletesen megállná a helyét a könyvesboltok polcain fantasy, ifjúsági regényként is.

Az alkony... sorozat · Összehasonlítás