A ​kicsiért bármit 6 csillagozás

Emma ​Darcy: Nem homokvár
Érdek vagy érzelem vezérli-e Nathan Parnellt, amikor néhány perces ismeretség után megkéri az elbűvölően csinos Monica kezét? A férfinak mindenáron meg kell nősülnie, mert rideg szívű volt feleségével szemben csak így bizonyíthatja a bíróság előtt, hogy rendezett körülményeket tud biztosítani kisfia számára. Nehéz helyzetét Monica mély részvéttel szemléli, de úgy véli, házasságot csak igaz szerelemre lehet alapozni…

Shannon Waverly: Nincs gyerekszobám
Húga és sógora tragikus halála után a lesújtott Suzannának az árván maradt kis Timmy jelent mindent. Ám egy napon beállít Logan Bradford, elhunyt sógorának a bátyja, s magának követeli a gyereket azzal, hogy sokkal jobb körülményeket tud biztosítani számára. A szegény lány foggal-körömmel harcol a kisfiúért, mígnem rájön, hogy beleszeretett a nagy ellenfélbe…

Lynne Graham: Kötélhúzás
Soha nem találkozott még Sarah olyan rideg és könyörtelen emberrel, mint amilyen Alexis… (tovább)

HarperCollins Magyarország, Budapest, 2018
272 oldal · ISBN: 9789634483045 · Fordította: Tandori Dezső, Somló Katalin, Erős László

zuna19>!
Emma Darcy – Shannon Waverly – Lynne Graham: A kicsiért bármit

Még ha kicsit esetlenek is voltak a történetek, akkor sem mondhatóak rossznak. Igaz a kidolgozással voltak problémáim, főleg az elsőnél és a másodiknál.
Egy ideig megint rá leszek kattanva a gyerkőcös füzikre.

Trice29 P>!
Emma Darcy – Shannon Waverly – Lynne Graham: A kicsiért bármit

Az átlagnál jobb szerintem mindhárom történet, de egyik sem kiemelkedő. Az első túl hihetetlen, a második kicsit fékezett habzású, de aranyos, a harmadik tetszett nekem a legjobban. Ott volt temperamentum ♥

Laura_Bakos P>!
Emma Darcy – Shannon Waverly – Lynne Graham: A kicsiért bármit

Jó volt az első kis történet, de leginkább a másodikat és a harmadikat sikerült igazán megszeretnem. Imádom az ilyen könyveket.

Kuri_Szilvia P>!
Emma Darcy – Shannon Waverly – Lynne Graham: A kicsiért bármit

Mindhárom történetben gyermekelhelyezés volt az alaptörténet, és ehhez jöttek a különböző helyzetek, érzelmek, néhol hazugságok is. Alapvetően 3 gyorsan olvasható, egyszerű kis történet volt.
Az elsőben kicsit furcsa volt, hogy nem igen tudtam hova tenni Nathan. rendőrként mutatkozik be, majd ügyvéd lesz. Közben számítógépes játékokat emleget. De tetszett benne,hogy a kisfia volt az első.
A másodikban Logan apja egy gazdag de utalásos ember. Aki azt hiszi csak a pénz számít. Örültem hogy Logan-ről ahogy haladt a történet látszott, hogy nem ilyen.
A harmadik történet tűnt a legösszetettebbnek. Az igazi görög, gazdag macsó és a szegény lány története.És bár itt is egy gyermek elhelyezésének a története adja az alapot, de csak kezdeti történetként.

zuna19>!

– A szerelem csak zűrzavart okoz, meg nyugtalanságot. A józan emberből bolondot csinál, a bolondból meg még bolondabbat. A boldog, kiegyensúlyozott élet titka épp a szeszélyes érzelmek elkerülése.